Kategoria: Cracovia | Ekstraklasa

Kapustka: fajnie byłoby spędzić wakacje we Francji

cz 11 lutego 2016

Odkrycie roku 2015 według magazynu "Piłka Nożna", Bartosz Kapustka, w rozmowie z serwisem canalplus.pl zapewnił, że Cracovia będzie walczyć w tym sezonie o mistrzostwo Polski. Prywatnym celem pomocnika "Pasów" jest wyjazd z polską reprezentacją na Euro 2016.

Już za chwilę rusza Ekstraklasa, wszyscy myślami jesteśmy przy starcie polskiej ligi. Cracovia będzie walczyć w tym sezonie o mistrzostwo Polski?

Kapustka: miejmy nadzieję. W szatni panuje fajna atmosfera, ale nie rozmawiamy otwarcie na ten temat. Mentalnie musimy być przygotowani na walkę w każdym spotkaniu. Każdy najbliższy mecz jest dla nas najważniejszy. Jeżeli będziemy potrafili przez wszystkie kolejki utrzymać koncentrację, powinno być dobrze.

Odejście Denissa Rakelsa to duża, bardzo duża czy ogromna strata dla Cracovii?

Kapustka: Deniss był bardzo ważnym zawodnikiem w naszym zespole. Jego odejście jest ogromną stratą. Absolutnie nie mamy pretensji do Denissa - zrobił kolejny krok w swoim życiu, teraz będzie się rozwijał w innym klubie. To jest rzecz naturalna. Życie toczy się dalej, trzeba szukać ludzi, którzy go zastąpią.

Więcej w materiale wideo.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE