KIBICE PYTAJĄ GOLLOBA W SPECJALNYM MAGAZYNIE NC+

pn 16 grudnia 2013

Już na najbliższy poniedziałek, 16 grudnia platforma nc+ przygotowała dla kibiców czarnego sportu specjalne wydanie magazynu ENEA Ekstraligi, w którym gośćmi będą, Maciej Janowski, Sebastian Ułamek oraz Tomasz Gollob, któremu kibice za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać pytania. Emisja na żywo w CANAL+ Sport i nSport od 21:00.


W magazynie Marcin Majewski i Gabriel Waliszko podsumują wraz z zaproszonymi gośćmi okno transferowe. Będzie o czym rozmawiać, bowiem polskie ekipy dokonały kilku bardzo ciekawych roszad w składach. Emil Sajfutdinow i Nicki Pedersen specjalnie dla nc+ wypowiedzą się na temat swoich nowych klubów.


Gościem specjalnym magazynu będzie Tomasz Gollob. Najbardziej utytułowany polski żużlowiec zrezygnował z udziału w przyszłorocznym cyklu Speedway Grand Prix. Jak zapowiada popularny „Chudy”, postara się zdobyć brakujący medal w kolekcji, czyli Indywidualne Mistrzostwo Europy. Poza Tomaszem Gollobem w studiu pojawią się drużynowy mistrz świata Maciej Janowski, zdobywca ponad 2500 punktów w polskiej lidze Sebastian Ułamek oraz komentator żużlowy nc+ Piotr Olkowicz.


W poniedziałkowy wieczór nie zabraknie reportaży, pierwszy z nich to materiał przygotowany przez Michała Łopacińskiego o legendzie speedwaya Hansie Nielsenie, drugi autorstwa Tomasza Dryły przybliży sylwetkę Taia Woffindena, młodego Brytyjczyka, aktualnego Indywidualnego Mistrza Świata, który przebojem wdarł się do żużlowej elity.


W poniedziałek na oficjalnym fanpage’u CANAL+ Sport przygotowany zostanie specjalny post, w którym kibice żużla będą mogli zadać pytanie Tomaszowi Gollobowi, najciekawsze z nich dziennikarze zadadzą na antenie.


- Program zapowiada się wyjątkowo choćby z powodu wizyty w naszym studiu najlepszego polskiego żużlowca w historii. Tomka Golloba popytamy o jego wspomnienia z jazdy w Grand Prix, obecną formę i wyzwania nowego roku. Maciek Janowski opowie nam o powrocie na stare śmieci, a Sebastian Ułamek powinien zdradzić kulisy transferowego zamieszania z ostatnich tygodni. Ponadto atrakcją dla widzów na pewno będą rankingi, reportaże, a także nowe role, w jakie wcielą się byli i obecni mistrzowie świata. W poniedziałek wieczorem koniecznie trzeba być z nami - mówi Gabriel Waliszko, dziennikarz nc+.


Emisja:
poniedziałek, 16 grudnia:
21:00 – Magazyn ENEA Ekstraliga (na żywo), CANAL+ Sport, nSport
prowadzący: Marcin Majewski i Gabriel Waliszko, goście: Tomasz Gollob, Maciej Janowski, Sebastian Ułamek, Piotr Olkowicz.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE