Klasyk na Old Trafford

pt 26 lutego 2016

W ostatnich dniach lutego widzów kanałów sportowych nc+ czekają kolejne emocjonujące transmisje spotkań Barclays Premier League. Hitem weekendu będzie rywalizacja Manchesteru United z Arsenalem.


niedziela, 28 lutego:
15:00 Manchester United – Arsenal FC, CANAL+
komentują: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki


Konfrontacja „Czerwonych Diabłów” z „Kanonierami” to od lat jedna z wizytówek ligi angielskiej. Także i tym razem ich zmagania na Old Trafford zapowiadają się pasjonująco, bo obie drużyny mierzą w tym sezonie w czołowe miejsca. Manchester United, choć nadal pozostaje w grze o najwyższe cele, jest mocno krytykowany i jego szanse na zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów UEFA regularnie topnieją. Warto jednak pamiętać, że podopieczni Lousa van Gaala przegrali w tym sezonie na własnym stadionie zaledwie dwa spotkania. Na Old Trafford są wciąż drużyną groźną i nieobliczalną. Arsenal walczy o pierwszy tytuł mistrzowski od 12 lat. Tylko zwycięstwo może te nadzieje przedłużyć. Wtorkowa porażka z Barceloną w Champions League popsuła nieco nastroje, ale wiara w wielki sukces na angielskich boiskach nadal jest wielka. Niedzielna transmisja w CANAL+ rozpocznie się o 15:00.Spośród innych spotkań, warto zwrócić uwagę na sobotni mecz sensacyjnego lidera - Leicester z Norwich (CANAL+ SPORT, 15:55). Kibice zastanawiają się, jak „Lisy” poradzą sobie po niedawnej porażce z Arsenalem, kiedy remis straciły dosłownie w ostatnich sekundach.

Albo teraz, albo nigdy. Dla Louisa van Gaala i Arsene’a Wengera celem jest wielka czwórka, a marzeniem mistrzostwo Anglii. Holender od paru miesięcy jest na wylocie, media spekulują już, ile zarobi na Old Trafford w nowym sezonie Jose Mourinho. „Czerwone Diabły” potrzebują spektakularnego sukcesu, a takim będzie pokonanie „Kanonierów”. Arsenal przyjedzie do „Teatru Marzeń” rozbity i zawiedziony kolejną klęską w Lidze Mistrzów. Van Gaal i spółka spróbują to wykorzystać. Jednak Arsene Wenger posiada tajną broń w osobie Danny'ego Welbecka, który wróci na stare śmieci. Welbeck pogrążył Leicester, jest świeży, napalony na grę, trzeba mieć na niego oko. Oba kluby muszą wygrać, żeby gonić za marzeniami. Albo teraz, albo nigdy – mówi dziennikarz nc+, Marcin Rosłoń, który będzie to spotkanie komentował wspólnie z Przemysławem Rudzkim.


PLAN TRANSMISJI 27. KOLEJKI BARCLAYS PREMIER LEAGUE:

piątek, 26 lutego:
18:00 Premier League World – magazyn, CANAL+ SPORT

sobota, 27 lutego:
13:40 West Ham United – Sunderland AFC, CANAL+ SPORT
komentują: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
15:55 Leicester City – Norwich City, CANAL+ SPORT
komentują: Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła
23:30 Premier League+ - magazyn, CANAL+ SPORT

niedziela, 28 lutego:
15:00 Manchester United – Arsenal FC, CANAL+
komentują: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
23:00 Sport+ - magazyn, CANAL+ SPORT2

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE