Kategoria: Liga Mistrzów

Kolejny rekord oglądalności Ligi Mistrzów w nc+

śr 25 lutego 2015

W fazie pucharowej piłkarskiej Ligi Mistrzów transmitowanej w kanałach nc+ kibice mają okazję pasjonować się rywalizacją najlepszych klubów Europy i podziwiać w akcji największe futbolowe gwiazdy. Wtorkową transmisję starcia pomiędzy Manchesterem City a FC Barceloną zobaczyło w CANAL+ Sport blisko 385 tysięcy widzów. To rekord oglądalności tych rozgrywek w kanałach sportowych platformy nc+ w bieżącym sezonie.

Spotkanie mistrzów Anglii z wicemistrzami Hiszpanii miało pasjonujący przebieg i przyciągnęło przed ekrany rekordową widownię. Mecz komentowany z Etihad Stadium przez dziennikarzy nc+ Marcina Rosłonia i Rafała Nahronego, zakończył się wygraną gości 2:1. Średnia oglądalność tej konfrontacji w CANAL+ Sport wyniosła blisko 385 tysięcy*, co stanowi najlepszy wynik w sezonie 2014/2015, biorąc pod uwagę mecze Ligi Mistrzów pokazywane na antenach kanałów platformy nc+. Drugie z prezentowanych we wtorkowy wieczór spotkań, pomiędzy Juventusem Turyn a Borussią Dortmund, miało w nSport+ średnią oglądalność ponad 220 tysięcy widzów*.

Wszystkie rewanżowe spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów będzie można zobaczyć wyłącznie na antenach kanałów sportowych nc+ 10 i 11 oraz 17 i 18 marca. Meczom towarzyszyć będzie specjalna oprawa antenowa, a skróty, bramki i najciekawsze wydarzenia dnia pokazane zostaną na antenie CANAL+ Sport i nSport+ tuż po zakończeniu transmisji.

Platforma nc+ pokazuje w obecnej edycji rywalizację w najbardziej elitarnych rozgrywkach świata od IV rundy kwalifikacyjnej do wielkiego finału, który zostanie rozegrany 6 czerwca w Berlinie. Poczynając od sezonu 2015/2016 przez trzy kolejne lata piłkarska Liga Mistrzów będzie dostępna ekskluzywnie w kanałach nc+.

---

*Dane na podstawie: Nielsen Audience Measurement

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE