Kolejny sezon T-Mobile Ekstraklasy wyłącznie w kanałach sportowych platformy nc+

śr 26 marca 2014

Obecne rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy wchodzą w decydującą fazę, a platforma nc+ myśli już o ich kolejnej edycji. Wszystkie mecze sezonu 2014/2015 polskiej ligi zostaną pokazane wyłącznie w kanałach sportowych nc+: CANAL+ Sport i nSport. Spotkania piłkarskiej ekstraklasy nie będą dostępne w kanałach sportowych innych nadawców.


Obowiązująca obecnie sublicencja na pokazywanie niektórych meczów T-Mobile Ekstraklasy przez innych nadawców – Polsat Sport i Eurosport – nie zostanie przedłużona na kolejny sezon. Oznacza to, że platforma nc+ będzie wyłącznym właścicielem praw do transmisji wszystkich meczów T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2014/2015, a jej dwa wiodące kanały sportowe: CANAL+ Sport i nSport - to najlepszy adres dla fanów polskiej ligi.

- Jestem zaszczycony, że mogę zaprosić wszystkich na przyszły sezon T-Mobile Ekstraklasy do nc+. Bycie naszym abonentem to pewność obejrzenia wszystkich meczów swojej ulubionej drużyny i innych najważniejszych momentów całego sezonu– mówi Julien Verley, Prezes platformy nc+.

Fani piłki nożnej, którzy zdecydują się na zakup oferty nc+, oprócz dostępu na wyłączność do T-Mobile Ekstraklasy, będą mogli także pasjonować się transmisjami w najlepszej jakości HD z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej oraz lig zagranicznych: angielskiej Premier League, hiszpańskiej Primera Division, włoskiej Serie A oraz francuskiej Ligue 1. Kompletną ofertę rekomendowaną dla nowych abonentów, dającą fanom sportu dostęp do decydujących rozstrzygnięć na polskich i europejskich boiskach w tym sezonie oraz możliwość śledzenia rywalizacji od początku przyszłego, stanowi pakiet Premium Sport. W jego skład wchodzą wszystkie kanały platformy nc+ z transmisjami sportowymi: CANAL+ Sport, CANAL+ Family i CANAL+ Family2 oraz nSport. Jest on dostępny w miesięcznym abonamencie w wysokości od 69,90 złotych.

- Mamy fantastyczną ofertę dla kibiców, którzy zawsze znajdą w nc+ ekscytujące wydarzenia sportowe. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie wyjątkowy i pokażemy dobre mecze polskich zespołów nie tylko w T-Mobile Ekstraklasie, ale także w europejskich pucharach. Trzymam mocno kciuki za to, żeby polska drużyna wreszcie awansowała do Ligi Mistrzów! – mówi Julien Verley, Prezes platformy nc+.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE