Kategoria: Liga Europejska

LIGA EUROPEJSKA W NC+: LEGIA WALCZY O PIERWSZE PUNKTY

wt 1 października 2013

W czwartek, 3 października rozegrana zostanie druga seria spotkań fazy grupowej Ligi Europejskiej. Platforma nc+ zaprosi widzów na sześć transmisji, w tym starcie mistrza Polski warszawskiej Legii z Apollonem Limassol. Meczowi temu towarzyszyć będzie specjalne studio nadawane ze stadionu. Początek w CANAL+ Sport o 18:15.

Decyzja UEFA o zamknięciu dla publiczności stadionu w Warszawie sprawiła, że dla wszystkich miłośników futbolu jedyną możliwością zobaczenia meczu Legii z Apollonem będzie platforma nc+ oraz sieci kablowe, które mają w swojej ofercie CANAL+ Sport i TVN Turbo.

- Mecze bez publiczności są jak impreza na Księżycu - niby wszystko OK, tylko atmosfery brak. Wierzymy jednak, że Legia da sobie radę bez dopingu, a my podczas zaczynającego się już o godz. 18.15 przedmeczowego studia wywołamy emocje u widzów skazanych po decyzji UEFA na przekaz telewizyjny. Będą ciekawi goście, rozmowy na żywo z głównymi aktorami widowiska, kilka słów z Cypru od legendy Apollonu, czterokrotnego króla strzelców tamtejszej ligi, Łukasza Sosina i jeszcze kilka niespodzianek. W studiu po meczu zaproponujemy wywiady z bohaterami spotkania i analizę kontrowersji sędziowskich – zapowiada dziennikarz nc+, Żelisław Żyżyński, który wspólnie z Piotrem Karpińskim poprowadzi studio ze stadionu Legii.

Gospodarzy studia wspierać będą Daria Kabała-Malarz oraz Adam Marchliński, którzy pracować będą na płycie boiska oraz w strefie wywiadów. Wśród gości znajdą się m.in. Aleksandar Vuković i Dariusz Tuzimek. O 18:55 głos przejmą Rafał Dębiński i Kazimierz Węgrzyn, którzy będą komentatorami tego meczu.

Dla Legii to bardzo ważny mecz. Po porażce w pierwszej serii 0:1 z Lazio Rzym, zdobycie kompletu punktów w starciu z cypryjskim zespołem ma bardzo istotne znaczenie w kontekście szans na wyjście z grupy. Apollon na inaugurację przegrał z Trabzonsporem 1:2, więc również nie zadowoli się choćby remisem.

W trakcie trwania transmisji z Pepsi Areny kibice będą mogli wybierać – analogicznie do zabawy prowadzonej w trakcie spotkań T-Mobile Ekstraklasy – na profilu CANAL+ Sport na facebooku (facebook.com/CANALplussport) „największy + LEgii”, czyli typować najlepszego ich zdaniem w tym meczu zawodnika w zespole Jana Urbana.

W czwartek widzowie nc+ zobaczą w całości aż sześć meczów drugiej kolejki Ligi Europejskiej. Obok prezentowanego w CANAL+ Sport spotkania z Warszawy na antenie nSport od 18:55 będzie można śledzić starcie grupowych rywali Legii – Trabzonspor zmierzy się z Lazio. Ponadto, w CANAL+ Family od 17:55 relacja z konfrontacji Kubania Krasnodar z Valencią. W składzie gospodarzy Polak Artur Jędrzejczyk. Bardzo ciekawie zapowiada się również transmisja meczu - grającej w Lidze Europejskiej kosztem Śląska Wrocław - Sevilli z Freiburgiem (CANAL+ Family2, 18:55). Od 21:00 nc+ zaprosi widzów na dwa mecze – w CANAL+ Family prezentowane będzie starcie Dnipro z Fiorentiną, a w nSport Swansea z St.Gallen. W pierwszym ze spotkań może wystąpić kolejny z naszych rodaków Rafał Wolski.

Dla widzów, którzy chcą śledzić jednocześnie wszystkie spotkania Ligi Europejskiej nc+ przygotowuje Multiligę Europy, która od 21:00 prezentowana będzie w CANAL+ Family2. O 23:00 w CANAL+ Sport rozpocznie się magazyn Ligi Europejskiej, w którym zaprezentowane będą skróty czwartkowych spotkań.

Plan najbliższych transmisji Ligi Europejskiej na antenach kanałów nc+:

czwartek, 3 października:

17:55 Kuban Krasnodar – FC Valencia (CANAL+ Family)
komentują: Gabriel Waliszko, Wojciech Jagoda
18:15 Studio Ligi Europejskiej - Pepsi Arena (CANAL+ Sport)
gospodarze: Żelisław Żyżyński, Piotr Karpiński, goście: Aleksandar Vuković, Dariusz Tuzimek
18:55 Legia Warszawa – Apollon Limassol (CANAL+ Sport)
komentują: Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn, reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Marchliński
18:55 Trabzonspor – Lazio Rzym (nSport)
komentują: Bartosz Gleń, Filip Surma
18:55 FC Sevilla – S.C. Freiburg (CANAL+ Family2)
komentują: Mariusz Wróblewski, Krzysztof Przytuła
21:00-21.30 Studio Ligi Europejskiej - Pepsi Arena (CANAL+ Sport)
gospodarze: Żelisław Żyżyński, Piotr Karpiński, goście: Aleksandar Vuković, Dariusz Tuzimek, Sławomir Stempniewski
21:00 Dnipro Dniepropetrowsk – ACF Fiorentina (CANAL+ Family)
komentują: Grzegorz Milko, Tomasz Lipiński
21:00 Swansea City - St. Gallen (nSport)
komentują: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
23:00 Magazyn Skrótów Ligi Europejskiej (CANAL+ Sport)
komentują: Edward Durda, Krzysztof Bandych

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE