Kategoria: Liga+ Extra | Ekstraklasa

Liga+ Extra ze stadionu Legii

cz 18 października 2018

W najbliższą niedzielę Liga+ Extra będzie realizowana ze stadionu Legii Warszawa tuż po meczu mistrzów Polski z Wisłą Kraków.

Program poprowadzą, tradycyjnie, Andrzej Twarowski i Krzysztof Marciniak. W studiu pojawi się wielu gości. Na gorąco starcie Legii z Wisłą skomentują m.in. Maciej Sadlok, Zdenek Ondrasek, Carlitos oraz Artur Jędrzejczyk. Porozmawiamy również trenerami obu zespołów - Maciejem Stolarczykiem oraz Ricardo Sa Pinto. Analizy przygotują nasi eksperci - Kazimierz Węgrzyn oraz Marek Jóźwiak. Reporterami na płycie boiska będą Paulina Bojarska i Bartek Ignacik.

niedziela, 21 października
20:00 Liga+ Extra ze stadionu Legii, CANAL+
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski

Liga+ Extra - aktualności, fragmenty magazynów

21:30 Liga+ Extra. Dogrywka, CANAL+ SPORT
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski

Legia - Wisła

Zdecydowanie częściej w tym sezonie chwaliliśmy krakowską Wisłę. "Biała Gwiazda" prezentowała ciekawy, ofensywny futbol. Szczególnie dwa zwycięstwa podopiecznych Macieja Stolarczyka zapadły nam w pamięci. Oba w stosunku 5:2 - najpierw na wyjeździe z Lechem Poznań, później na swoim stadionie z Lechią Gdańsk. Najgorsza dla krakowskiego zespołu była końcówka września. Porażki z Pogonią Szczecin i Koroną Kielce pokazały, że przed piłkarzami Wisły jeszcze sporo roboty, jeśli chcą włączyć się do walki o mistrzostwo Polski. Wydaje się jednak, że dwa tygodnie temu "Biała Gwiazda" wróciła na dobre tory. Zwycięstwo w derbach z Cracovią napawa optymizmem przed trudnym, niedzielnym starciem z Legią.


17:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków, CANAL+
komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE