Kategoria: liga angielska

Liverpool FC uratował remis na Old Trafford

pn 21 października 2019

Manchester United zremisował u siebie z Liverpool FC 1:1 (1:0) w szlagierowym spotkaniu dziewiątej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.

Na Old Trafford prowadzenie "Czerwonym Diabłom" zapewnił dziewięć minut przed przerwą Marcus Rashford, który dopełnił z kilku metrów formalności po świetnym rajdzie i zagraniu w pole karne Walijczyka Daniela Jamesa.

Wszystko o Premier League

Pięć minut przed końcem wyrównał z bliska Adam Lallana. Rezerwowy "The Reds" wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie w pole karne Szkota Andrewa Robertsona.Podopieczni Juergena Kloppa stracili pierwsze punkty w sezonie, ale nadal z bezpieczną przewagą są na czele tabeli. Dwudziestokrotni mistrzowie Anglii zremisowali natomiast czwarty mecz w bieżących rozgrywkach i przesunęli się na trzynaste miejsce w klasyfikacji.