Kategoria: NBA | All-Star Weekend

Łopaciński: to będzie wyjątkowy All-Star Weekend

wt 9 lutego 2016

Wielkimi krokami nadchodzi jeden z najważniejszych momentów w sezonie ligi NBA - All-Star Weekend. Przez trzy dni widzowie nc+ będą mogli śledzić relacje z Meczu Wschodzących Gwiazd, Konkursów oraz spotkania, na który wszyscy czekają cały rok - prestiżowego Meczu Gwiazd.

Podczas każdego z trzech dni będziemy odsłaniać kulisy All Star Weekend, począwszy od emocji towarzyszącym uczestnikom piątkowego Meczu Wschodzących Gwiazd, w którym po raz kolejny debiutanci i gracze mający za sobą pierwszy rok występów na parkietach NBA, podzieleni będą na reprezentację Stanów Zjednoczonych i Reszty Świata, a skończywszy na niedzielnym Meczu Gwiazd, który będzie miał swój dodatkowy wymiar - Kobe Bryant po raz ostatni wystąpi w reprezentacji najlepszych zawodników Konferencji Zachodniej - mówi dziennikarz nc+, Michał Łopaciński.

65. NBA All Star Weekend pierwszy raz w historii obędzie się poza terenem Stanów Zjednoczonych - w Toronto. Przy tej okazji będziemy odsłaniać kulisy i tajemnice najbardziej multikulturowego miasta świata, które od kilku tygodni żyje jednym z najważniejszych koszykarskich wydarzeń. Podczas transmisji nie zabraknie opinii nie tylko ekspertów, ale również najważniejszych bohaterów tego weekendu - kontynuuje Łopaciński.

Zapraszamy również do śledzenia naszych oficjalnych profili na portalach społecznościowych, gdzie znajdzie się wiele ciekawych materiałów zakulisowych prosto z Toronto!


Plan transmisji All-Star Weekend w nc+

piątek/sobota, 12/13 lutego
02:50 Mecz Wschodzących Gwiazd, CANAL+ SPORT / nc+ GO

sobota/niedziela, 13/14 lutego
01:45 Konkursy, CANAL+ SPORT / nc+ GO

niedziela/poniedziałek, 14/15 lutego
01:45 Mecz Gwiazd, CANAL+ SPORT / nc+ GO

POLECANE

 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON
 

Fatum drugiej połowy

NAHORNY O BOURNEMOUTH
 

Zobacz fragmenty Ligi+ Extra

PROGRAM PROWADZĄ ANDRZEJ TWAROWSKI I KRZYSZTOF MARCINIAK