Kategoria: liga angielska

Łukasz Fabiański oficjalnie zawodnikiem West Hamu United

pt 22 czerwca 2018

Łukasz Fabiański dalej będzie grał w Premier League. Bramkarz reprezentacji Polski został pozyskany na zasadzie transferu definitywnego przez West Ham United z West Bromwich Albion - poinformował londyński klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

33-latek przenosi się z Walii do Londynu. Z "Młotami" podpisał trzyletni kontrakt. Kwota transferu nie została ujawniona.

West Ham to jest wielki klub. Bardzo się cieszę, że dołączam do klubu w tak ekscytującym dla niego czasie. Dam z siebie wszystko na boisku i poza nim, aby pomóc mu osiągnąć najlepsze możliwe wyniki. Już nie mogę się doczekać, aby zacząć nowy rozdział w swojej karierze - powiedział Fabiański.

Wszystko o Premier League

Łukasz jest doświadczonym bramkarzem z ustabilizowaną pozycją w Premier League. Ma wielką jakość, którą pokazuje w rozgrywkach klubowych oraz na poziomie międzynarodowym. On jest idealnym nowoczesnym bramkarzem. Jest niesamowicie zwinny i zapewni nam mocną rywalizację na tej pozycji - stwierdził Mario Husillo, dyrektor ds. piłkarskich West Hamu United.

Fabiański w sezonie 2017/18 wystąpił w 38 meczach Premier League. Puścił w nich 56 goli i dziewięć razy zachował czyste konto.

źródło: AS Info/canalplus.pl

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE