Made by Poland na antenie nSport+

cz 30 kwietnia 2020

Na antenie nSport+, codziennie od 3 maja, zobaczyć będzie można cykl "Made by Poland", czyli niezapomniane zwycięstwa Polaków w Grand Prix.

Zaraz po zakończeniu cyklu "Made by Gollob", dzięki któremu widzowie przypomnieli sobie pasjonujące triumfy Tomasza Golloba w Grand Prix, Platforma CANAL+ postanowiła ucieszyć fanów "czarnego sportu" kolejną nowością.

Codziennie od niedzieli 3 maja, na kanale nSport+, stacja pokaże 28 polskich zwycięstw w Grand Prix. W premierowym odcinku wyemitowane zostanie Grand Prix Danii z 5 czerwca 2010 r., w którym na najwyższym stopniu podium stanął Jarosław Hampel. W następnych pięciu dniach pokażemy pierwsze miejsca "Małego" w GP Skandynawii (dwukrotnie), Nowej Zelandii, Polski i Słowenii.

Następnie wspominać będziemy wygrane - kolejno - Rune Holty, Krzysztofa Kasprzaka, Adriana Miedzińskiego, Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego, Patryka Dudka, Piotra Pawlickiego i Janusza Kołodzieja. Transmisje od poniedziałku do soboty o godzinie 16:00 oraz w niedzielę o 15:00 tylko w nSport+.

POLECANE

 

Restart NBA

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Marzą o Lidze Mistrzów

NAHORNY O MANCHESTERZE UNITED
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE