Made by Poland na antenie nSport+

cz 30 kwietnia 2020

Na antenie nSport+, codziennie od 3 maja, zobaczyć będzie można cykl "Made by Poland", czyli niezapomniane zwycięstwa Polaków w Grand Prix.

Zaraz po zakończeniu cyklu "Made by Gollob", dzięki któremu widzowie przypomnieli sobie pasjonujące triumfy Tomasza Golloba w Grand Prix, Platforma CANAL+ postanowiła ucieszyć fanów "czarnego sportu" kolejną nowością.

Codziennie od niedzieli 3 maja, na kanale nSport+, stacja pokaże 28 polskich zwycięstw w Grand Prix. W premierowym odcinku wyemitowane zostanie Grand Prix Danii z 5 czerwca 2010 r., w którym na najwyższym stopniu podium stanął Jarosław Hampel. W następnych pięciu dniach pokażemy pierwsze miejsca "Małego" w GP Skandynawii (dwukrotnie), Nowej Zelandii, Polski i Słowenii.

Następnie wspominać będziemy wygrane - kolejno - Rune Holty, Krzysztofa Kasprzaka, Adriana Miedzińskiego, Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego, Patryka Dudka, Piotra Pawlickiego i Janusza Kołodzieja. Transmisje od poniedziałku do soboty o godzinie 16:00 oraz w niedzielę o 15:00 tylko w nSport+.

POLECANE

 

Lech - Legia

KLASYK W SOBOTĘ OD 19:30 W CANAL+ SPORT
 

Ekstraklasa wraca 29 maja!

WSZYSTKIE MECZE 27. KOLEJKI W CANAL+
 

 

Bayer - Wolfsburg

WTOREK / 26 MAJA / 20:25 / CANAL+ SPORT
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

RB Lipsk - Hertha Berlin

ŚRODA / 27 MAJA / 18:25 / CANAL+ SPORT
 

Nowe pozycje programowe CANAL+ SPORT

PROGRAM NA ŻYWO I POZYCJE ARCHIWALNE
 

Marzą o Lidze Mistrzów

NAHORNY O MANCHESTERZE UNITED