Kategoria: Ekstraklasa

Magiera: trafiliśmy na bardzo dobrze zorganizowanego przeciwnika

nd 23 października 2016

Legia Warszawa w dramatycznych okolicznościach pokonała Lecha Poznań 2-1. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dla gospodarzy w doliczonym czasie gry Kasper Hamalainen.

Jacek Magiera, trener Legii Warszawa
Oby ten gol był punktem zwrotnym dla Kaspera Hamalainena. To zawodowiec, jest bardzo zdyscyplinowany i akceptuje każdą decyzję. Pokazał niejednokrotnie na treningach wyrównawczych, że walczy i chciał przekonać sztab szkoleniowy.

LOTTO Ekstraklasa w nc+ - aktualności, wideo, transmisje, wyniki

Czerwono-biało-zieloni na tym etapie rywalizacji zajmują ósmą lokatę. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie szesnaście punktów. Nad strefą spadkową mają w tym momencie dwa "oczka" przewagi. W następnej serii gier Wojskowi zmierzą się z Koroną Kielce.

Jacek Magiera
Zagraliśmy dobry mecz, stworzyliśmy bardzo dobre sytuacje. Wydaje mi się, że częściej utrzymywaliśmy się przy piłce. Trafiliśmy jednak na bardzo dobrze zorganizowanego przeciwnika. Cieszymy się, ale od poniedziałku wracamy do ciężkiej pracy.

Walka na boisku pomogła mi podjąć decyzję o zmianie. Miałem czas na analizę i wiedziałem, że jeszcze mamy czas, by coś zmienić i odwrócić wynik meczu. Spokojnie popatrzyłem na ławkę i uznałem, że to Hamalainen da nam jakość. Ta bójka pokazała, że mamy drużynę. Jakby jeden zawodnik pobiegł, to miałbym problem w szatni, a tak pokazaliśmy, że jako drużyna jesteśmy mocni.

Oby ten gol był punktem zwrotnym dla Kaspera Hamalainena. To zawodowiec, jest bardzo zdyscyplinowany i akceptuje każdą decyzję. Pokazał niejednokrotnie na treningach wyrównawczych, że walczy i chciał przekonać sztab szkoleniowy. Dajmy mu jeszcze trochę czasu, ja w niego wierzę, jak i innych piłkarzy. Oni muszą być cierpliwi i wiedzieć, że dostaną szansę.


Tekst: AS Info

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE