Mateusz Borek i Michał Żewłakow dołączają do redakcji sportowej CANAL+!

śr 19 sierpnia 2020

CANAL+ SPORT postanowił wykorzystać otwarte okienko transferowe i ściągnął na Al. Sikorskiego uznanych graczy. Do redakcji sportowej dołączają Mateusz Borek i Michał Żewłakow.

Letnie okienko transferowe w PKO BP Ekstraklasie jest niezwykle interesujące. Na ligowe boiska powrócą m.in. Artur Boruc i Bartosz Kapustka (obaj Legia Warszawa), Michał Kucharczyk (Pogoń Szczecin), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), a o krok od podpisania kontraktu z Piastem Gliwice jest Jakub Świerczok.

To nie koniec sensacyjnych wiadomości. Oficjalnie informujemy, że do redakcji sportowej CANAL+ trafiło dwóch graczy o uznanej renomie: Mateusz Borek i Michał Żewłakow.

Jestem niezwykle dumny, że tak wielkie nazwiska dołączają do redakcji sportowej CANAL+. Ich doświadczenie, styl komentarza, eksperckość gwarantują najwyższy poziom. Witajcie na pokładzie, Panowie! - powiedział Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+

Futbol poznałem od strony piłkarza, drużyny i dyrektora sportowego. Przyszedł czas na tę przyjemną stronę. Cieszę się, że będę to robił w miejscu, gdzie czuję, że wpłynąłem na szerokie wody. W stacji, która da mi możliwości rozwoju - ocenił 102-krotny reprezentant Polski Michał Żewłakow.

Borek wykorzysta doskonałą znajomość realiów ligi niemieckiej i w każdej kolejce nowego sezonu skomentuje jedno spotkanie Bundesligi. Z kolei Żewłakow, na wyłączność dla CANAL+, będzie pracował w roli eksperta.

Dla mnie to powrót podwójnie sentymentalny. Do CANAL+ i do Bundesligi. Skomentowałem dwadzieścia sezonów tych rozgrywek. Ostatnio bardzo mi brakowało ligi niemieckiej - nawet kiedy jej nie komentowałem, to oglądałem po sześć meczów w każdej kolejce. Cieszę się, że od września znowu będę mógł usiąść przed mikrofonem - podsumowuje Mateusz Borek.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Bundesliga

OGLĄDAJ W CANAL+
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON