Kategoria: Ekstraklasa

Mila: podziwiam odwagę Czerczesowa

cz 12 maja 2016

Lechia Gdańsk pokonała w środę 2-0 Legię Warszawa i pozostała w walce o europejskie puchary. Po meczu Filip Surma rozmawiał z kapitanem "Biało-Zielonych", Sebastianem Milą.

Filip Surma: niektórzy mogą powiedzieć, że Legia nie grała w podstawowym składzie, że trener Czerczesow oszczędzał swoich zawodników w związku z czerwonymi kartkami... ja jednak powiem inaczej: wy naprawdę gracie dobrze w piłkę.

Sebastian Mila: gratulacje dla trenera Czerczesowa, że jest taki odważny. Na dwie kolejki przed zakończeniem walki o mistrzostwo Polski wystawiać taki zespół... to trzeba mieć naprawdę charakter. W tej rundzie Lechia gra naprawdę dobrze. Widać progres w naszym zespole, widać, że załapaliśmy system trenera Nowaka. A przede wszystkim - gra w końcu zaczęła sprawiać nam przyjemność.

F.S: wygląda na to, że trener Nowak trafił nie tylko ze składem, ale również z ustawieniem zespołu.

S.M: To się wydaje bardzo proste - wystarczy trafić do zawodników, ustawić ich i będzie dobrze, ale jest zupełnie inaczej. Trener Nowak wykonał wielką pracę, aby skierować zespół na właściwe tory. Przecież nie przychodził do nas w dobrym momencie. A teraz? Walczymy o europejskie puchary.W ostatniej kolejce Lechia Gdańsk w bezpośrednim starciu o europejskie puchary zagra w Krakowie z Cracovią.


niedziela, 15 maja
18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia, nSport+

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE