Nowy sezon Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych w nc+

wt 11 września 2018

Mecz Motor Zaporoże – Paris Saint Germain zainauguruje w środę 12 września nowy sezon Velux EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych na platformie nc+. W najbliższy weekend pierwsze spotkania rozegrają polskie drużyny PGE Vive Kielce i Orlen Wisła Płock.

W nowym sezonie Velux EHF Ligi Mistrzów występuje 28 drużyn podzielonych na cztery grupy. Mistrz Polski PGE Vive Kielce występuje w 8-zespołowej grupie A, w której znalazły się między innymi triumfator ostatnich rozgrywek Montpellier HB, drużyna Rhein Neckar Loewen, czy HC Vardar. Piłkarze ręczni z Kielc rozpoczną rozgrywki od wyjazdowego spotkania na Węgrzech. W sobotę 15 września rywalem PGE Vive będzie drużyna Telekom Veszprem. Mecz będzie transmitowany w nSport+ o godzinie 17:55, a komentatorami będą Krzysztof Bandych i Michał Matysik.

Orlen Wisła Płock zagra w grupie D, która liczy sześć zespołów. W niedzielny wieczór 16 września wicemistrzowie Polski zaprezentują się przed własną publicznością w starciu ze szwajcarską drużyną Wacker Thun. Początek transmisji w CANAL+ SPORT o godzinie 18:30. Mecz skomentują Robert Skrzyński i Tomasz Rosiński, a studio poprowadzi Piotr Karpiński. Jego gościem będzie ekspert nc+, znakomity bramkarz, wielokrotny reprezentant Polski Sławomir Szmal.


Nowy sezon Velux EHF Ligi Mistrzów na platformie nc+ rozpocznie się już w środę. O godzinie 17:55 nSport+ zaprasza na wyjazdowy mecz półfinalisty ostatniej edycji rozgrywek Paris Saint-Germain z Motorem Zaporoże. Ukraińską drużynę prowadzi polski trener Patryk Rombel, a w składzie występuje dwóch polskich zawodników – Paweł Paczkowski i Mateusz Kus. Spotkanie skomentują Piotr Bugajny i Michał Matysik.

Podsumowania każdej kolejki w Magazynie Velux EHF Ligi Mistrzów w CANAL+ SPORT we wtorki o godzinie 19:00.

Rozgrywki grupowe Velux EHF Ligi Mistrzów potrwają do 3 marca 2019 roku. Faza pucharowa rozpocznie się 20 marca, a turniej Final Four zostanie rozegrany w Kolonii w dniach 1-2 czerwca.

Plan transmisji 1. kolejki Velux EHF Ligi Mistrzów w nc+:

sobota, 15 września
17:55 TELEKOM Veszprem - PGE Vive Kielce, nSport+
komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik

niedziela, 16 września
18:30 Orlen Wisła Płock - Wacker Thun, CANAL+ SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Rosiński; studio: Piotr Karpiński

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE