NOWY SEZON NAJLEPSZYCH PIŁKARSKICH LIG EUROPY TYLKO W CANAL+

wt 2 sierpnia 2011

W sierpniu na boiska i ekrany CANAL+ wracają piłkarze całej piłkarskiej Europy. W nowym sezonie stacja pokaże na żywo kilkadziesiąt relacji miesięcznie z boisk najważniejszych lig: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej. Tylko w CANAL+ widzowie obejrzą także magazyny piłkarskie na najwyższym poziomie, na czele z emitowanym od teraz we wtorki o 18:30 programem Rafała Wolskiego Sport+ Extra.

Już od 6 sierpnia abonenci CANAL+ będą świętować start nowego piłkarskiego sezonu. Jako pierwsi, na boiska wracają piłkarze ligi francuskiej, od 13 sierpnia prestiżowej, angielskiej Premier League , a następnie 20 sierpnia zawodnicy ligi hiszpańskiej i 27 sierpnia włoskiej.

Liga francuska
W poprzednim sezonie w Ligue 1, dosyć niespodziewanie triumfowała ekipa OSC Lille. Walkę o tytuł w obecnych rozgrywkach zapowiada również podrażnione nieudanym ubiegłym sezonem Olympique Marsylia oraz bardzo wzmocnione w nowym sezonie Paris Saint-Germain. Mecze ligi francuskiej relacjonować będą Tomasz Smokowski i Rafał Dębiński, głównym ekspertem będzie trener Stefan Białas.

Liga angielska
Tradycyjnie, od trzeciego weekendu sierpnia do gry wraca Barclays Premier League. Tu kandydatów do trofeum jest wielu, ale najpoważniejszymi są broniący tytułu i wzmocniony latem Manchester United, mająca nowego trenera Andre’a Villasa-Boasa Chelsea Londyn, a także Manchester City oraz Arsenal Londyn i FC Liverpool. Ekipę komentatorów Premier League stanowić będą Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny, Marcin Rosłoń i dziennikarz „Faktu” Przemysław Rudzki.

Liga hiszpańska
20 sierpnia na ekrany CANAL+ Sport HD powróci hiszpańska La Liga. Od inauguracji zapowiada się ekscytująca walka o mistrzostwo kraju. Kibiców znów elektryzować będzie walka dwóch galaktycznych klubów Realu Madryt i FC Barcelony. Za ich plecami czaić się będą Valencia, Villareal i zapewne inny z głodnych sukcesów klub z Połwyspu Iberyjskiego. Komentatorami ligi hiszpańskiej będą Jacek Laskowski, Rafał Wolski, Piotr Laboga i dziennikarz „Piłki Nożnej” Leszek Orłowski.

Liga włoska
27 sierpnia do gry wróci także włoska Serie A. Tytułu mistrzowskiego broni AC Milan, który po kilkuletniej hegemonii Interu Mediolan pragnie na dłużej zadomowić się na szczycie tabeli. W szranki z dwójką mediolańskich klubów mają stanąć AS Roma i Juventus Turyn, a także nieobliczalne Napoli. Włoskim futbolem na antenie CANAL+ zajmować się będą Cezary Olbrycht, Grzegorz Milko, Janusz Kowalski i dziennikarz „Piłki Nożnej” Tomasz Lipiński.

Autorskie magazyny sportowe CANAL+
Wraz z nowym sezonem, na antenę wracają magazyny poświęcone rozgrywkom lig zagranicznych. W niedzielne wieczory w CANAL+ Sport HD tradycyjnie Sport+, gdzie kibice zobaczą wszystkie bramki, które padły na boiskach Premier League, La Liga, Serie A i Ligue1. Na wnikliwe i dokładne analizy rozgrywek w programie Sport+ Extra zaprosi Rafał Wolski, który od tego sezonu będzie się spotykał z widzami we wtorki o 18:30. Ponadto stacja zaprasza na magazyny poświęcone konkretnym rozgrywkom zatytułowane: Premierhip, Premiership+, La Liga, Serie A, Ligue1 i Ligue1+.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE