Nowy sezon PGE Ekstraligi w nowej oprawie w nSport+

pt 29 marca 2019

Transmisje meczów PGE Ekstraligi w sezonie 2019 będą realizowane w nowej oprawie wizualnej przygotowanej. Widzowie nSport+ zobaczą ją po raz pierwszy w najbliższą niedzielę 31 marca w Magazynie PGE Ekstraligi.

Nowa oprawa graficzna została przygotowana przez dział kreacji nc+ i będzie towarzyszyła wszystkim meczom PGE Ekstraligi w sezonie 2019.

Przygotowując nową oprawę chcieliśmy wyjść poza schemat wpisujący żużel w określoną estetykę. Zastosowaliśmy nowoczesne formy projektowania, oryginalną kolorystykę, a oprawa, jak dla sportu premium, jest przejrzysta i elegancka. Szczególnie zadowoleni jesteśmy z modelu motocykla, który powstał we współpracy ze studiem 3D, był konsultowany z mechanikami i jest idealnym odwzorowaniem prawdziwej maszyny. Jako swoista wizytówka oprawy będzie wykorzystywany w czołówce, w otwarciu każdego wydarzenia, magazynu, a także jako element tła

mówi Władysław Buchner, Dyrektor Kreatywny nc+.


Memoriał Edwarda Jancarza to ostatni test dla zawodników przed startem nowego sezonu. Turniej w Gorzowie Wielkopolskim zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę i będzie transmitowany w nSport+ od godzinie 17:15. Zawody skomentuje Tomasz Dryła, a gospodarzem studia będzie Michał Łopaciński.
O 20:45 Marcin Majewski zaprasza na specjalny Magazyn PGE Ekstraligi, prosto ze stadionu im. Edwarda Jancarza. W programie znajdą się podsumowania zawodów w Gorzowie oraz zapowiedzi nowego sezonu, który zaczyna się za tydzień.

Ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie z kilku powodów. Wszyscy zastanawiają się czy FOGO Unia Leszno sięgnie po trzecie z rzędu mistrzostwo Polski. W przerwie zimowej doszło do kilku interesujących transferów, przede wszystkim w Zielonej Górze. Chętnych do walki o tytuł nie brakuje. Zastanawiam się jak spisze się zespół z Lublina, gdzie na najwyższą klasę rozgrywkową kibice czekali od 24 lat. Siódmego kwietnia będziemy właśnie w Lesznie i Lublinie. Od tego sezonu mamy też nową oprawę, która powinna spodobać się kibicom. Widzowie nSport+ będą mogli zobaczyć ją w każdą żużlową niedzielę.

mówi Marcin Majewski, szef redakcji żużlowej nc+.


W niedzielę 7 kwietnia nSport+ będzie transmitował dwa mecze pierwszej rundy: FOGO Unia Leszno – BETARD Sparta Wrocław (15:30) oraz SPEED CAR Motor Lublin – MRGARDEN GKM Grudziądz (18:30).

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE