Kategoria: siatkówka

Nowy sezon siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV jesienią w NC+

śr 16 maja 2018

Zenit Kazań został zwycięzcą siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV. Rosyjska drużyna triumfowała w tych rozgrywkach po raz czwarty z rzędu. Nowy sezon rozpocznie się jesienią, a mecze siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV po raz pierwszy w historii będą transmitowane w kanałach sportowych nc+.

Platforma nc+ posiada wyłączne prawa telewizyjne do transmisji rozgrywek Ligi Mistrzów w piłce siatkowej CEV mężczyzn i kobiet w sezonach 2018/19 oraz 2019/20. Kibice siatkówki będą mogli zobaczyć wszystkie mecze rozgrywek w kanałach sportowych nc+: CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2 oraz nSport+. Mecze Ligi Mistrzów CEV będą także dostępne w mobilnych aplikacjach nc+ GO oraz CANAL+ SPORT ONLINE, dzięki którym będzie można je oglądać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Siatkarska Liga Mistrzów CEV to prestiżowe międzynarodowe klubowe rozgrywki siatkarskie z udziałem najlepszych klubów z Europy i największych światowych gwiazd siatkówki. Nowy sezon rozpocznie się w październiku od rundy kwalifikacyjnej, a pierwsze mecze fazy grupowej zostaną rozegrane w listopadzie.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE