NOWY SEZON Z EKSTRAKLASĄ – 100% MECZÓW TYLKO W CANAL+

śr 8 sierpnia 2012

17 sierpnia na ligowe boiska wracają piłkarze T-Mobile Ekstraklasy. Widzowie CANAL+ zobaczą na żywo wszystkie spotkania każdej kolejki meczów. W nowym sezonie pojawią się na antenie nowe twarze – ceniony komentator Przemysław Pełka oraz ekspert Wojciech Grzyb. Stacja planuje także dodatkowe nowości, m.in. 21. już autorski program sportowy „Laboratorium PRO”.

Inauguracja nowego sezonu rozgrywek polskiej T-Mobile Ekstraklasy będzie sportowym wydarzeniem sierpnia w CANAL+. Stacja posiada 100% praw do rozgrywek i w nadchodzącym sezonie jako jedyna telewizja w Polsce pokaże na żywo i jakości HD wszystkie spotkania każdej kolejki meczów. W ostatnich dwóch seriach widzów CANAL+ czeka tradycyjnie spektakularna, łączona transmisja - Multiliga+, autorskie przedsięwzięcie medialne, które CANAL+ realizuje co roku na zwieńczenie sezonu.

Od 21 sierpnia na antenie CANAL+ SPORT HD ruszy nowy, specjalistyczny magazyn CANAL+ pt. „Laboratorium PRO”. Autorski program poświęcony sportowym eksperymentom i ciekawostkom powstaje we współpracy z Instytutem Sportu, co zapewni mu najwyższy poziom naukowy i merytoryczny. Premierowe odcinki będą emitowane raz w miesiącu we wtorki o godzinie 20:00, a w formie zapowiedzi (pod nazwą „Laboratorium”) najciekawsze fragmenty pojawiać się będą w trakcie niedzielnych wydań magazynu „Liga+ Extra”.

W „Laboratorium PRO” widzowie zobaczą eksperymenty odsłaniające najrozmaitsze kulisy i niuanse sportu zawodowego – od wydolności zawodników, po ciekawe aspekty związane z przygotowaniem np. murawy boiska, sposobu wykonywania rzutów wolnych lub karnych, warunków atmosferycznych na stadionie (np. grą pod zamkniętym dachem), systemu treningów, nowinek technologicznych w sporcie (np. Goal Line Technology), a także… piłkarskich absurdów.

Po finałach Euro 2012 przerwa w rozgrywkach jest nieco dłuższa niż zwykle - w nowym sezonie T-Mobile Ekstraklasy piłkarze wrócą na antenę stacji 17 sierpnia. Dwa spotkania relacjonowane będą w piątek, trzy w sobotę (z czego jeden na antenie CANAL+ HD), dwa w niedzielę i jeden w poniedziałek. Kontynuowany będzie również „Grany Poniedziałek” przy okazji meczów kończących każdą kolejkę. Stałe godziny zachowają cenione magazyny Liga+ (soboty, 20:30 w CANAL+ GOL HD) i Liga+ Extra (niedziele, 19:15 w CANAL+ SPORT HD).

W nowym sezonie widzowie zobaczą odświeżoną formę magazynów ligowych m.in. programu Liga+ Extra. Tradycyjnie spotkają się na antenie z uznanymi prowadzącymi oba programy – Rafałem Dębińskim (Liga+) oraz niezrównanym duetem Tomasz Smokowski - Andrzej Twarowski (Liga+ Extra).

W sezonie 2012/2013 profesjonalną oprawę komentatorską w CANAL+ zapewnią czołowi dziennikarze stacji m.in. Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Marcin Rosłoń, Rafał Wolski i Rafał Dębiński oraz stali eksperci m.in. Grzegorz Mielcarski, Kazimierz Węgrzyn i Krzysztof Przytuła. Podczas meczów T-Mobile Ekstraklasy z widzami spotkają się także nowi członkowie redakcji sportowej CANAL+: doświadczony i ceniony dziennikarz Przemysław Pełka oraz ekspert - Wojciech Grzyb, który właśnie zakończył karierę piłkarską w Ruchu Chorzów.


POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE