Obsady komentatorskie 18-23.04

pt 18 kwietnia 2014

Zachęcamy do zapoznania się z kolejną rozpiską komentatorów. Poniżej to, co przygotowaliśmy dla Was w ten weekend i nie tylko.

Piątek:
CANAL+ Sport HD
20.25 Atletico Madryt - Elche (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

CANAL+ Family HD
20.25 St. Etienne - Rennes (Krzysztof Marciniak, Stefan Białas)

Sobota:
CANAL+ Sport HD
12.00 Laboratorium Pro odc. 2 (Piotr Laboga, Paweł Ziętara)
13.40 Tottenham - Fulham (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
16.25 EHF LM: PSG - Veszprem (Robert Skrzyński)
18.25 Chelsea - Sunderland (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
20.55 Puchar Ligi Francuskiej, finał: Lyon - PSG (Rafał Dębiński, Stefan Białas)
01.00 NBA Playoffs: Chicago Bulls - Washington Wizards (Wojciech Michałowicz)

CANAL+ Family HD
13.00 Tenis: Puchar Federacji, mecz Czechy - Włochy (Bartek Ignacik)
21.30 NBA Playoffs: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors (Edward Durda)

CANAL+ Family2 HD
14.55 Parma - Inter (Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński)
19.55 Sociedad - Espanyol (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda)

nSport HD
18.25 EHF LM: Metalurg - THW Kiel (Krzysztof Bandych)
20.55 Fiorentina - Roma (Cezary Olbrycht, Filip Surma)

Niedziela:
CANAL+ Sport HD
12.55 Norwich - Liverpool (Adam Marchliński, Rafał Nahorny)
15.00 Hull - Arsenal (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
17.05 Everton - Manchester United (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)
20.55 Barcelona - Athletic (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)
23.00 Sport+ (Grzegorz Kalinowski)

CANAL+ Family HD
12.00 PF: Czechy - Włochy (Bartek Ignacik)
19.10 Rhein- Neckar Loewen - Barcelona (Piotr Karpiński)

CANAL+ Family2 HD
20.55 Marsylia - Lille (Tomasz Smokowski, Stefan Białas)

nSport HD
18.25 Żużel: Gorzów - Leszno (Piotr Olkowicz; studio: Daria Kabała-Malarz, reporter: Michał Łopaciński)

Poniedziałek:
CANAL+ Sport HD
18.55 SG
Flensburg-Handewitt - HC Vardar - Skopje (Krzysztof Bandych)
20.55 Manchester City - WBA (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)



nSport HD
16.00 Częstochowa - Zielona Góra (Tomasz Dryła)
18.45 Toruń - Wrocław (Piotr Olkowicz)

Wtorek:
CANAL+ Sport HD
20.15 Studio LM (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski; goście: Przemysław Rudzki, Krzysztof Przytuła)
20.40 Atletico Madryt - Chelsea (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

Środa:
CANAL+ Sport HD
20.15 Studio LM (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; goście: Grzegorz Mielcarski, Dariusz Tuzimek)
20.40 Real Madryt - Bayern (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE