OCENIAJ PIŁKARZY, KOMENTUJ LIGĘ – CANAL+ SPORT ZAPRASZA DO GRY

pt 19 lipca 2013

„Największy + meczu” to nazwa nowej zabawy, którą proponuje kibicom CANAL+ Sport na start nowego sezonu T-Mobile Ekstraklasy. Fani piłki śledzący mecze ligowe będą mogli wybierać najlepszego ich zadaniem zawodnika każdego spotkania, a także piłkarza kolejki. Głosowanie odbywać się będzie na profilu CANAL+ Sport na facebooku.

- Zapraszamy gorąco kibiców do udziału w zabawie. Otrzymany od nich „+” będzie na pewno miłym wyróżnieniem dla zawodników. Ciekawi jesteśmy czy zdania fanów pokrywać się będą z opiniami naszych komentatorów i ekspertów – mówi Michał Kocięba, kierownik ds. komunikacji i PR kanałów sportowych nc+.

W trakcie trwania każdej transmisji kibice będą mogli uczestniczyć w wyborze najlepszego piłkarza meczu dodając na profilu CANAL+ Sport na facebooku pod dedykowanym postem swój komentarz z nazwiskiem najbardziej wyróżniającego się ich zdaniem zawodnika. Spośród ośmiu graczy najlepszych w meczach danej serii spotkań, w poniedziałkowy wieczór, w trakcie trwania magazynu Liga+ Extra, wybierany będzie – również w internetowym głosowaniu kibiców – piłkarz kolejki.

CANAL+ Sport zaprasza również do komentowania wydarzeń ligowych na twitterze przy użyciu hashtagów: #plusmeczu (odnosi się do wyboru piłkarza meczu prowadzonego na facebooku) oraz #ligagra (wszelkie opinie kibiców dotyczące meczów T-Mobile Ekstraklasy). W nowym sezonie kontynuowany będzie również konkurs na twitterze polegający na jednozdaniowym, mieszczącym się w 140 znakach podsumowaniu każdej kolejki. W tym przypadku należy używać hashtaga #ligaplusextra

CANAL+ Sport można znaleźć na facebooku: facebook.com/CANALplussport i twitterze: @CANALPLUS_SPORT

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE