Kategoria: Liga+ Extra | Ekstraklasa

Paweł Wszołek gościem niedzielnej Ligi+Extra

pt 21 lutego 2020

W niedzielę Andrzej Twarowski i Krzysztof Marciniak podsumują 23. kolejkę PKO BP Ekstraklasy wraz z zawodnikiem Legii Warszawa, Pawłem Wszołkiem.

Legia Warszawa nadal jest liderem PKO BP Ekstraklasy, ale w ostatniej kolejce z mistrzami Polski punktami zrównała się Cracovia. Podopieczni Aleksandara Vukovicia stracili punkty w Bełchatowie, a "Pasy" pokonały Lecha Poznań 2:1. Walka o tytuł nabiera tempa. W 23. serii gier Legia zagra z Jagiellonią Białystok, a Cracovia pojedzie do Gliwic na spotkanie z Piastem. W Lidze+ Extra obok Pawła Wszołka pojawią się również Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński i Sławomir Stempniewski. Planowane jest również połączenie z Krzysztofem Mączyńskim. Początek programu o 19:30 w CANAL+.

Paweł Wszołek szerszej publiczności zaprezentował się w barwach Polonii Warszawa. W stołecznym klubie spędził trzy lata. Zagrał w 60 spotkaniach, w których strzelił 9 goli. Dobry okres zaowocował transferem do Serie A. We Włoszech wychowanek Wisły Tczew reprezentował barwy Sampdorii i Hellasu Verona. Następnie przeniósł się do Anglii, a konkretnie do Queens Park Rangers. W 2019 Wszołek wrócił do Ekstraklasy.

19:30 Liga+Extra, CANAL+
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; gość specjalny: Paweł Wszołek

Wszystko o PKO BP Ekstraklasie

POLECANE

 

Zostań w domu we wtorek

SPRAWDŹ NASZE WTORKOWE PROPOZYCJE
 

Michał Żewłakow w Turbokozaku

PROGRAM W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O 20:30 W CANAL+
 

Dawno Temu w CANAL+

ARCHIWALNE MAGAZYNY LIGA+
 

Zostań w domu z CANAL+ SPORT

SPRAWDŹ NASZE NOWE PROGRAMY
 

Dobry Wieczór Sport

DZIŚ O 20 W CANAL+ SPORT
 

Mecze NBA odwołane

NA CZAS NIEOKREŚLONY