Kategoria: Ekstraklasa

Pich ponownie w Śląsku

cz 12 stycznia 2017

Robert Pich znów będzie grał w barwach Śląska Wrocław - poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Słowak podpisał umowę, obowiązującą do końca czerwca 2018 roku. Skrzydłowy już po raz trzeci w karierze został zawodnikiem zespołu z Dolnego Śląska. Do klubu z Oporowskiej pierwszy raz trafił na początku 2014 roku. Szybko stał się jednym z najmocniejszych punktów drużyny Tadeusza Pawłowskiego i strzelał ważne bramki.


Jego świetna forma nie umknęła uwadze zachodnich klubów. Słowak w sierpniu 2015 roku podpisał kontrakt z 1.FC Kaiserslautern. W Niemczech nie wiodło mu się najlepiej, więc wrócił do Wrocławia - na okres półrocznego wypożyczenia. Znów grał pierwsze skrzypce, tym razem w zespole Mariusza Rumaka.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu, ponownie próbował swoich sił w 2. Bundeslidze. Ostatecznie postanowił jednak rozwiązać swój kontrakt z niemieckim klubem.

Pich w barwach Śląska Wrocław zaliczył dotychczas 81 spotkań, w których zdobył czternaście bramek. Dwukrotni mistrzowie Polski przed rundą wiosenną zajmują dwunaste miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy.

Więcej o LOTTO Ekstraklasie

Tekst: AS Info

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE