Kategoria: Ekstraklasa

Plan transmisji i rozpiska komentatorów [18 - 21.10.2019]

pt 18 października 2019

Zachęcamy do zapoznania się z weekendowym planem transmisji w kanałach sportowych Platformy CANAL+ w dniach 18-21 października.

Plan transmisji 12. kolejki PKO Ekstraklasy w CANAL+:

piątek, 18 października
17:30 KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin, CANAL+ SPORT
komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Wieszczycki
20:00 - 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD
prowadzący: Żelisław Żyżyński; gość: Andrzej Juskowiak
20:25 Wisła Kraków - Piast Gliwice, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Przemysław Pełka, Radosław Majdan

sobota, 19 października
14:40 Korona Kielce - Wisła Płock, CANAL+ SPORT i nSport+
komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda
17:00 Legia Warszawa - Lech Poznań, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski
19:55 Jagiellonia Białystok - Cracovia, CANAL+ SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski
22:00 Liga+, CANAL+ SPORT
prowadzący: Rafał Dębiński; gość: Remigiusz Jezierski

niedziela, 20 października
14:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
17:10 Górnik Zabrze - ŁKS Łódź, CANAL+
komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
19:30 Liga+ Extra, CANAL+
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; gość specjalny: Tom Hateley
21:30 Turbokozak Extra, CANAL+ SPORT
prowadzący: Bartek Ignacik

poniedziałek, 21 października
17:40 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław, CANAL+ SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda
20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT
prowadzący: Filip Surma; gość: Radosław Majdan

Wszystko o PKO Ekstraklasie

Plan transmisji 9. kolejki Premier League w CANAL+:

sobota, 19 października
13:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty, CANAL+ SPORT2
prowadzący: Piotr Domagała; gość: Kamil Kosowski
13:25 Everton - West Ham, CANAL+ SPORT2
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
15:55 Chelsea - Newcastle, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
18:25 Crystal Palace - Manchester City, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka

niedziela, 20 października
16:30 Studio: Bitwa o Anglię, CANAL+ SPORT
prowadzący: Piotr Domagała; goście: Kamil Kosowski, Przemysław Rudzki, Tomasz Ćwiąkała
17:25 Manchester United - Liverpool, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny; gość: Adam Ostrowski O.S.T.R

poniedziałek, 21 października
20:55 Sheffield United - Arsenal, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

Wszystko o Premier League

Plan transmisji 8. kolejki Bundesligi w CANAL+:

sobota, 19 października
18:20 Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach, CANAL+
komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

niedziela, 20 października
17:50 TSG 1899 Hoffenheim - FC Schalke 04, CANAL+ SPORT2
komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk

Więcej o Bundeslidze

Plan transmisji 9. kolejki LaLiga Santander w CANAL+:

piątek, 18 października
20:55 Granada - Osasuna, CANAL+ SPORT2 i nSport+
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

sobota, 19 października
15:55 Atletico - Valencia, CANAL+
komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
20:55 Mallorca - Real Madryt, CANAL+ SPORT2 i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

niedziela, 20 października
13:55 Real Sociedad - Betis, CANAL+ SPORT
komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Ćwiąkała
15:55 Espanyol - Villarreal, nSport+
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

Wszystko o lidze hiszpańskiej

Plan transmisji piątej kolejki VELUX EHF Ligi Mistrzów w CANAL+:

sobota, 19 października
16:55 Mieszków Brześć - PGE Vive Kielce, CANAL+ NOW i nSport+
komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Rosiński
19:55 Barcelona Lassa - PSG, nSport+
komentarz: Krzysztof Bandych, Grzegorz Tkaczyk
21:45 Veszprem - Vardar (relive), nSport+
komentarz: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź

niedziela, 20 października
15:30 Orlen Wisła Płock - Dinamo Bukareszt, CANAL+ SPORT
studio: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź; komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Matysik

Więcej o Lidze Mistrzów EHF

Radio Canal

piątek, 18 sierpnia
10:00 Basket, CANAL+ NOW

poniedziałek, 21 sierpnia
10:00 Po Weekendzie, CANAL+ NOW

POLECANE

 

Manchester City - Chelsea

SOBOTA / 18:25 / CANAL+ SPORT2 I CANAL+ 4K ULTRA HD
 

 

Real Madryt - Real Sociedad

SOBOTA / 20:55 / CANAL+ SPORT2 I CANAL+ 4K ULTRA HD
 

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

SOBOTA / 17:00 / CANAL+ SPORT
 

Telekom Veszprem - PGE Vive Kielce

SOBOTA / 17:25 / CANAL+
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

Mecze LM VELUX EHF online

OGLĄDAJ TRANSMISJE LIGI MISTRZÓW PIŁKARZY RĘCZNYCH