Plan transmisji i rozpiska komentatorów [4-7.10]

pt 4 października 2019

Zapraszamy do zapoznania się z planem transmisji w kanałach sportowych CANAL+ od 4 do 7 października.

PKO Ekstraklasa

piątek, 4 października
17:30 Wisła Płock - Arka Gdynia, CANAL+ SPORT
komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Wojciech Jagoda
20:00 - 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD
prowadzący: Cezary Olbrycht; gość: Andrzej Juskowiak
20:25 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, CANAL+ SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

sobota, 5 października
14:40 Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa, CANAL+ SPORT i nSport+
komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
17:00 Lech Poznań - Wisła Kraków, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
19:40 Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+ SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
22:00 Liga+, CANAL+ SPORT
prowadzący: Michał Wodziński; gość: Kazimierz Węgrzyn

niedziela, 6 października
12:10 ŁKS Łódź - Korona Kielce, CANAL+ SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
14:40 Cracovia - Górnik Zabrze, CANAL+ SPORT
komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
17:00 Piast Gliwice - Legia Warszawa, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki
19:30 Liga+ Extra, CANAL+
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski
21:30 Turbokozak, CANAL+ SPORT
prowadzący: Bartek Ignacik, gość: Antoni Królikowski

poniedziałek, 7 października
20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT
prowadzący: Żelisław Żyżyński

Wszystko o PKO Ekstraklasie

sobota, 5 października
13:00 - 20:50 Gorączka Piłkarskiej Soboty, CANAL+ SPORT2
prowadzący: Filip Surma; gość: Kamil Kosowski
13:25 Brighton - Tottenham, CANAL+ SPORT2 i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
15:55 Liverpool - Leicester, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka
18:25 West Ham - Crystal Palace, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

niedziela, 6 października
14:55 Southampton - Chelsea, CANAL+
komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
17:25 Newcastle - Manchester United, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

Wszystko o Premier League

sobota, 5 października
12:55 CD Leganes – Levante UD, nSport+
komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
18:25 Valencia CF – Deportivo Alaves, nSport+
komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
20:55 Osasuna Pampeluna – Villarreal CF, CANAL+ SPORT2
komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

niedziela, 6 października
18:25 Real Sociedad – Getafe CF, CANAL+ SPORT
komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski
20:55 FC Barcelona – Sevilla FC, CANAL+ SPORT2
komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

Wszystko o lidze hiszpańskiej

sobota, 5 października
15:20 SC Freiburg – Borussia Dortmund, CANAL+
komentarz: Edward Durda, Maciej Murawski

niedziela, 6 października
15:20 VfL Wolfsburg – Union Berlin, CANAL+ SPORT2
komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Kaczmarczyk

Więcej o Bundeslidze

Żużel

sobota, 5 października
18:30 Grand Prix w Toruniu, CANAL+
komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński; studio: Marcin Majewski

niedziela, 6 października
17:45 Baraż o PGE Ekstraligę: truly.work Stal Gorzów - Arged Malesa TŻ Ostrovia, nSport+
komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz; studio: Gabriel Waliszko

Boks

noc z soboty na niedzielę, 5/6 października
3:00 Giennadij „GGG” Gołowkin - Siergiej Derewianczenko, CANAL+ SPORT
komentarz: Edward Durda, Przemysław Saleta

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE