Plan transmisji + obsady komentatorskie 9-14 maja

pt 9 maja 2014

Zachęcamy do zapoznania się z kolejną rozpiską komentatorów. Poniżej to, co przygotowaliśmy dla Was w ten weekend i nie tylko.

ZOBACZ KOMPLETNY PLAN TRANSMISJI NA NASZEJ STRONIE

Piątek:

CANAL+ Sport HD
20.00 Super Piątek (Cezary Olbrycht: goście: Andrzej Zamilski, Tomasz Wieszczycki)
20.25 Legia Warszawa - Wisła Kraków (Tomasz Smokowski, Krzysztof Przytuła; reporterzy: Bartek Ignacik, Paulina Bojarska)

CANAL+ Family HD
17.40 Jagiellonia - Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda; reporterzy: Kuba Zborowski, Filip Surma)

nSport HD
15.40 MŚ w hokeju na lodzie: Francja - Kanada (Wojciech Zawioła)

Sobota:

CANAL+ Sport HD
12.00 Laboratorium Pro (Paweł Ziętara, Piotr Laboga)
15.00 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Żelisław Żyżyński; gość: Kamil Kosowski)
15.25 Cracovia - Piast (Piotr Laboga, Kazimierz Węgrzyn; reporterzy: Adam Westfal, Michał Wodziński)
17.55 Pogoń - Lechia (Edward Durda, Wojciech Grzyb; reporterzy: Cezary Olbrycht, Filip Adamus)
20.25 Lech - Górnik (Marcin Rosłoń, Maciej Murawski; reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski)
22.30 Liga+ (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski)

CANAL+ Family HD
20.40 Inter - Lazio (Filip Surma, Tomasz Lipiński)

CANAL+ Family2 HD
20.55 Multifoot (Tomasz Smokowski, Stefan Białas)

nSport HD
18.30 Żużel: Częstochowa - Wrocław (Tomasz Dryła)
21.15 MŚ w hokeju na lodzie: USA - Szwajcaria (Przemysław Pełka)

nc+ 36
21.55 Levante - Valencia (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

Niedziela:

CANAL+ Sport HD
15.30 Grana Niedziela (Krzysztof Marciniak: goście: Kazimierz Węgrzyn, Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)
15.55 Manchester City - West Ham (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
18.55 Atletico Madryt - Malaga (Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła)
21.00 Liga+ Extra (Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski; goście: Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski)
23.00 Sport+ (Grzegorz Kalinowski)

CANAL+ Family HD
02.00 NBA Playoffs: Washington Wizards - Indiana Pacers (Wojciech Michałowicz)
15.10 Korona - Podbeskidzie (Filip Surma, Kamil Kosowski; reporterzy: Kuba Zborowski, Michał Wodziński)
17.40 Ruch Chorzów - Zawisza (Żelisław Żyżyński, Marcin Baszczyński; reporterzy: Adam Westfal, Mariusz Wróblewski)

CANAL+ Family2 HD
15.55 Liverpool - Newcastle (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
18.55 Elche - Barcelona (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda)

nSport HD
16.00 Żużel: Toruń - Tarnów (Piotr Olkowicz)
18.45 Leszno - Zielona Góra (Tomasz Dryła)

nc+ 36
18.55 Celta Vigo - Real Madryt (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

nc+ 37
17.40 Roma - Juventus (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

Poniedziałek:

CANAL+ Sport HD
04.30 Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs (Wojciech Michałowicz)

CANAL+ Family HD
17.40 Śląsk - Widzew (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski; reporter: Mariusz Wróblewski)

nSport HD
19.40 MŚ w hokeju na lodzie: Czechy - Kanada (Bartosz Gleń)

Wtorek:

CANAL+ Sport HD
19.00 Studio Ligi Europy: przed Finałem... (Piotr Salak, Żelisław Żyżyński; goście: Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki)

nSport HD
15.40 MŚ w hokeju na lodzie: Niemcy - Finlandia (Przemysław Pełka)

Środa:

CANAL+ Sport HD
19.30 Liga Europy: studio (Piotr Salak, Żelisław Żyżyński; reporterzy: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński; goście: Tomasz Wieszczycki, Maciej Murawski, Tomasz Rząsa)
20.25 Benfica - Sevilla (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski)

nSport HD
19.40 MŚ w hokeju na lodzie: Rosja - Kazachstan (Wojciech Zawioła)

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE