Kategoria: Liga Mistrzów EHF

Platforma CANAL+ z prawami do Ligi Mistrzów VELUX EHF piłkarzy ręcznych

cz 12 września 2019

Platforma CANAL+ przedłużyła współpracę z EHF Marketing GmbH i pozyskała prawa do transmisji Ligi Mistrzów VELUX EHF na sezon 2019/2020. Mecze najważniejszych europejskich rozgrywek klubowych mężczyzn w piłce ręcznej będzie można oglądać wyłącznie w kanałach sportowych platformy CANAL+. Pierwsze mecze w CANAL+ SPORT w weekend 14-15 września.

CANAL+ pokazuje mecze Ligi Mistrzów VELUX EHF nieprzerwanie od sezonu 2013/2014. W nowym sezonie platforma CANAL+ będzie transmitowała w swoich kanałach sportowych mecze Ligi Mistrzów VELUX EHF, włączając w to VELUX EHF FINAL4, który odbędzie się w dniach 30-31 maja 2020 roku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia współpracy z CANAL+, dzięki której będziemy pokazywać fanom w Polsce piłkę ręczną w najlepszym wydaniu. To świetna wiadomość dla wszystkich, nie tylko dla polskiego rynku. W minionych sześciu sezonach naszej współpracy platforma CANAL+ wykazywała duże zaangażowanie w rozgrywki, zapewniając najwyższej jakości realizację i oprawę meczów oraz turnieju finałowego.
Miguel Mateo, szef TV&Media EHF Marketing GmbH

W ciągu kilku ostatnich lat zainteresowanie Ligą Mistrzów VELUX EHF piłkarzy ręcznych w Polsce znacznie wzrosło, głównie z uwagi na regularnie uczestniczące w tych rozgrywkach PGE VIVE Kielce i Orlen Wisłę Płock. Dodatkowo zespół z Kielc występował czterokrotnie w VELUX EHF FINAL4, w tym raz, w 2016 roku, zdobył tytuł mistrzowski.

Od nowego sezonu CANAL+ będzie posiadał wyłączne prawa do transmisji rozgrywek Ligi Mistrzów VELUX EHF piłkarzy ręcznych. Czujemy olbrzymią satysfakcję, że siódmy rok z rzędu będziemy mogli zapewnić naszym widzom najlepszą realizację i jakość transmisji tych niezwykle emocjonujących rozgrywek. Już w najbliższy weekend zapraszam wszystkich kibiców do CANAL+ SPORT na mecze Orlenu Wisły Płock i PGE Vive Kielce.
Michał Jarocki, dyrektor ds. sportu platformy CANAL+

Sezon 2019/2020 Ligi Mistrzów VELUX EHF piłkarzy ręcznych rozpoczął się w środę 11 września. Polskie drużyny rozpoczną rywalizację w weekend. W sobotę 14 września Orlen Wisła Płock zagra z rosyjską drużyną Czechowskije Miedwiedi, a w niedzielę 15 września mistrz Polski PGE VIVE Kielce zmierzy się na wyjeździe z najbardziej utytułowanym niemieckim klubem THW Kiel. Wszystkie pozostałe mecze kibice będą mogli śledzić w internecie na darmowym STREAMIE.

Transmisje 1. kolejki Ligi Mistrzów VELUX EHF piłkarzy ręcznych:

sobota, 14 września
14:55 Czechowskije Miedwiedi - Orlen Wisła Płock, CANAL+ SPORT
komentarz: Krzysztof Bandych, Tomasz Rosiński
17:25 Pick Szeged - Barcelona Lassa, nSport+
komentarz: Piotr Karpiński, Michał Matysik

niedziela, 15 września
16:55 Celje - Flensburg, CANAL+ SPORT
komentarz: Szymon Ratajczak, Robert Lis
18:55 THW Kiel - PGE VIVE Kielce, CANAL+ SPORT
komentarz: Piotr Karpiński, Grzegorz Tkaczyk

Wszystkie pozostałe mecze online

Więcej o Lidze Mistrzów EHF

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE