Ponad 10 godzin żużlowych emocji na platformie nc+

pt 30 maja 2014

W najbliższy weekend platforma nc+ zaprezentuje kibicom „czarnego sportu” łączenie ponad 10 godzin transmisji. Żużlowy weekend rozpocznie się w sobotę o 18:30 od najwyższych obrotów, widzowie zobaczą zmagania na torze w Pradze w ramach cyklu Speedway Grand Prix. W niedzielę transmisje z dwóch arcyciekawych meczów ligowych z Częstochowy i Zielonej Góry. 6. runda spotkań ENEA Ekstraligi zostanie podsumowana przez Marcina Majewskiego w niedzielnym magazynie na antenie nSport.

W sobotę 31 maja do Pragi zawita elitarny turniej Grand Prix. Na stadion Marketa wyjadą zwodnicy walczący o miano Indywidualnego Mistrza Świata. Do wielkiego ściągania powraca po kontuzji Krzysztof Kasprzak, który poddany bardzo intensywnej rehabilitacji postanowił wystąpić w stolicy Czech i bronić pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej. Oczywiście nie zabraknie drugiego z Polaków Jarosława Hampela, który nadal szuka optymalnej formy. Początek transmisji w CANAL+ Family od 18:30.

- Tor w Pradze jest wyjątkowo szczęśliwy dla Polaków, nasi zawodnicy stawali tam na podium aż 12 razy! W tym sezonie biało-czerwonych barw broni dwóch zawodników: Jarosław Hampel oraz powracający po kontuzji lider cyklu Krzysztof Kasprzak. Ten pierwszy z pewnością będzie chciał się zrehabilitować za nieudany występ w fińskim Tampere. Z kolei Kasprzak, mimo urazu będzie walczył o utrzymanie prowadzenia w klasyfikacji generalnej. Różnica dzieląca lidera od dziesiątego zawodnika cyklu wynosi tylko 8 punktów, dlatego można być pewnym że żużlowcy będą walczyć o każdy centymetr toru – zapowiada Maciej Głazik z redakcji żużlowej nc+.

Niedzielne transmisje rozpoczną się w nSport już o 16:00 i trwać będą nieprzerwanie aż do 23:30. Pierwszą pozycją w tym żużlowym maratonie będzie spotkanie częstochowskich „Lwów” z toruńskimi „Aniołami”. Niewiadomą jest jak zaprezentuje się ekipa gości, w której w miniony wtorek doszło do zmiany na stanowisku trenera. Zwolniony z Wybrzeża Gdańsk Stanisław Chomski zastąpił Jana Ząbika. Jak dream team z Torunia poradzi sobie pod wodzą nowego szkoleniowca? Prosto z Częstochowy widzowie nc+ przeniosą się na stadion do Zielonej Góry. W drugim z zaplanowanych na niedzielę spotkań ENEA Ekstraligi kibice będą świadkami starcia pomiędzy - Mistrzem Polski – Falubazem z gorzowską Stalą, do której składu powrócił Krzysztof Kasprzak. Podsumowanie 6. serii spotkań w Magazynie ENEA Ekstraligi rozpocznie się o 22:00 w nSport. Gośćmi Marcina Majewskiego będą Stanisław Chomski, Jarosław Dymek i Robert Wardzała.

- Derby lubuskie traktujemy jako wydarzenie specjalne. Gośćmi naszego studia będą dwaj, wielcy bohaterowie zmagań zielonogórsko-gorzowskich, czyli Andrzej Huszcza i Zenon Plech. Inna też będzie realizacja meczu. Liczymy, że może uda się pobić ostatni rekord oglądalności, czyli 206 tysięcy widzó1) – zapowiada Marcin Majewski, szef żużlowej redakcji nc+.
Najbliższe relacje żużlowe w kanałach platformy nc+:

sobota, 31 maja:

18:30 Speedway Grand Prix Czech (Praga), CANAL+ Family
studio: Michał Łopaciński
komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra, reporter: Łukasz Benz

niedziela, 1 czerwca:

16:00 KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń, nSport
studio: Gabriel Waliszko
komentarz: Piotr Olkowicz, reporter: Jakub Zborowski
18:45 SPAR Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów, nSport
studio: Michał Łopaciński goście: Andrzej Huszcza, Zenon Plech
komentarz: Tomasz Dryła, Czesław Czernicki, reporter: Łukasz Benz
22:00 Magazyn ENEA Ekstraligi, nSport
gospodarz: Marcin Majewski, goście: Stanisław Chomski, Jarosław Dymek i Robert Wardzała

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE