PRIZEFIGHTER – WYJĄTKOWA GALA Z UDZIAŁEM ALBERTA SOSNOWSKIEGO TYLKO W CANAL+

cz 31 maja 2012

20 czerwca widzowie CANAL+ obejrzą relację na żywo i na wyłączność z wyjątkowej gali bokserskiej z Londynu. W cyklu walk rywalizować będzie ośmiu zawodników wagi ciężkiej. Wśród nich Albert Sosnowski, który wraca na ring po półrocznej przerwie. Transmisja w CANAL+ SPORT HD od 21:45.

- Na wieczór 20 czerwca mamy dla miłośników pięściarstwa widowisko na najwyższym poziomie sportowym i realizacyjnym. Zapraszamy na Prizefighter, czyli rywalizację ośmiu zawodników wagi ciężkiej, którzy walczyć będą w cyklu „przegrywający odpada”. Wśród nich doskonale znany kibicom Albert Sosnowski, który po sześciomiesięcznej przerwie wraca na ring z mocnym uderzeniem. Całość realizowana będzie z wykorzystaniem najnowszych technologii i oczywiście kamer HD. Zapowiada się impreza klasy premium! – powiedział Tomasz Smokowski, Dyrektor ds. Sportu CANAL+.

Gala Prizefighter odbędzie się w londyńskim York Hall. Na dwu i półgodzinne, ekscytujące widowisko złoży się sześć trzyrundowych walk odbywających się w cyklu ćwierćfinały – półfinały – finał. Oznacza to, że każdy z zawodników może stoczyć od jednego do trzech pojedynków. Tylko zwycięzca danej walki awansuje do dalszej rywalizacji i ma kilkadziesiąt minut na przygotowanie się do kolejnego starcia.

Jedną z gwiazd gali będzie Polak Albert Sosnowski. Były Mistrz Świata federacji WBF, Mistrz Europy EBU i pretendent do tytułu Mistrza Świata organizacji WBC. Od czasu słynnej walki z Witalijem Kliczką stoczył trzy walki (po jednej wygrał, zremisował i przegrał). Ostatni pojedynek stoczył w listopadzie 2011 roku. Teraz przygotowuje się do gali Prizefighter, która ma być jego powrotem do pięściarskiej elity.

CANAL+ będzie śledził przygotowania Alberta Sosnowskiego do tej gali. Na facebookowym profilu CANAL+ SPORT kilka razy w tygodniu zawodnik będzie opisywał swoje przygotowania. W połowie czerwca kibice będą również mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania będą rękawice z podpisem Alberta Sosnowskiego oraz upominki od CANAL+. Specjalne zapowiedzi walki będzie można również zobaczyć na profilu CANAL+ w serwisie Youtube.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE