PROGRAMY O EURO 2012 W CANAL+ SPORT, DOMO+ I TELETOON+

śr 4 kwietnia 2012

Osiem dokumentów w serii „Destination Warsaw” w CANAL+ SPORT, nowa produkcja DOMO+ „Stadiony atakują” oraz autorski program dziecięcej stacji teleTOON+ pt. „EUROFAN” to propozycja innego spojrzenia na EURO 2012, którą przygotowały kanały spółki CANAL+ Cyfrowy.

Widzowie, których interesuje szerszy kontekst EURO 2012 niż same relacje z meczów, będą mogli spojrzeć na mistrzostwa z trzech różnych perspektyw: sportowej w CANAL+ SPORT, lifestyle’owej w DOMO+ i dziecięcej w teleTOON+.

W CANAL+ SPORT zobaczą ośmioodcinkowy cykl dokumentalny „Destination Warsaw” o drużynach biorących udział w mistrzostwach i miastach, gdzie rozgrywane będą mecze. W nowej produkcji DOMO+ „Stadiony atakują” odkryją tajniki przygotowania polskich stadionów na EURO 2012, a najmłodszym widzom ciekawostki związane z mistrzostwami przedstawi teleTOON+ w programie „EUROFAN”.

„Destination Warsaw” w CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT w ramach cyklu dokumentalnego „Sport bez fikcji”, zaprasza na ośmioodcinkową serię brytyjskiej produkcji pt. „Destination Warsaw”. W każdym odcinku twórcy przybliżą dwie drużyny grające na EURO 2012 oraz jedno z miast, w którym rozgrywane będą mecze. Z wypowiedzi piłkarzy, trenerów i dziennikarzy widzowie dowiedzą się więcej o szansach i ambicjach poszczególnych zespołów, a także poznają miasta, które podczas mistrzostw znajdą się w centrum uwagi fanów futbolu na całym świecie.
Emisja od 3 kwietnia, we wtorki, godz. 21:00

„Stadiony atakują!” - nowa produkcja DOMO+
Jak oceniać nowopowstałe stadiony na EURO 2012? Czy najważniejsza jest funkcjonalność? Czy to zwykłe obiekty sportowe czy dzieła sztuki architektonicznej? DOMO+ zaprasza od 13 kwietnia na nową, autorską produkcję „Stadiony atakują”. Czteroodcinkowa seria dokumentalna zaprezentuje najważniejsze polskie stadiony: w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, które zostały zbudowane lub zmodernizowane specjalnie na EURO 2012. W programie prowadzonym przez architekta Jakuba Szczęsnego widzowie poznają idee, które towarzyszyły projektowaniu obiektów, podpatrzą zastosowane rozwiązania, a także prześledzą cały proces ich powstawania. Architekci, inwestorzy i reprezentanci miast z pasją i dumą opowiedzą o swoich nowatorskich projektach.
Emisja od 13 kwietnia, w każdy piątek, godz. 22:00.

teleTOON+ uczy dzieci o EURO 2012
Magazyn dla najmłodszych fanów futbolu, emitowany w każdą sobotę na antenie teleTOON+ objaśnia zagadnienia związane z rozgrywkami EURO 2012 i zasady panujące na boisku. W programie „EUROFAN” prezentowane są drużyny narodowe, zawodnicy, trenerzy i kibice dopingujący swoje reprezentacje, a także stadiony, na których będą rozgrywane mecze najważniejszego europejskiego turnieju piłkarskiego.
Emisja, od 10 marca, w każdą sobotę, godz. 12:30

POLECANE

 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON
 

Fatum drugiej połowy

NAHORNY O BOURNEMOUTH
 

Zobacz fragmenty Ligi+ Extra

PROGRAM PROWADZĄ ANDRZEJ TWAROWSKI I KRZYSZTOF MARCINIAK