Kategoria: radio canal

Radio Canal As Serwisowy

nd 20 stycznia 2019

Czwartkowy podcast o siatkówce. Rozmawiamy o występach polskich zespołów w Lidze Mistrzów i Lidze Mistrzyń CEV. Zapraszają Żelisław Żyżyński i Cezary Olbrycht.

Sezon 2019/2020

Odcinek 9

Halo, halo! Już dzisiaj poznamy pary ćwierćfinałowe w siatkarskiej lidze mistrzów. Kto byłby najlepszym rywalem dla ZAKSY Kędzierzyn Koźle, a kto dla Jastrzębskiego Węgla? W studiu Cezarego Olbrychta przeanalizują to byli reprezentanci Polski Natalia Bamber-Laskowska i Daniel Pliński. Słuchamy!

Odcinek 8

Czwartek, a więc czas na Radio Canal As Serwisowy! Dziś w programie Żelek Żyżyński, Daniel Pliński i Marcin Wika przeanalizują świetny występ Jastrzębskiego Węgla z Zenitem Kazań, zastanowią się też nad porażką Vervy Warszawa z francuskim Tours. Nie zabraknie też rozmowy o innych ciekawych starciach w Lidze Mistrzów. Zapraszamy!

Odcinek 7

Halo, halo! Po krótkiej przerwie wraca siatkarska Liga Mistrzów. Rozpoczęła się runda rewanżowa. Jakie szanse mają polskie zespoły? O zmaganich klubów z Łodzi opowiedzą była reprezentantka Polski Katarzyna Gajgał - Anioł i Edyta Kowalczyk z Przeglądu Sportowego. Studio prowadzi Cezary Olbrycht. Słuchamy!

Odcinek 6

Halo, halo! Za nami 3. kolejka siatkarskiej ligi mistrzów. Jak wiedzie się w tych rozgrywkach polskim klubom? O tym wszystkim w studiu Piotra Domagały opowiedzą eksperci CANAL + Milena Sadurek i Daniel Pliński. Słuchamy!

Odcinek 5

Dziś Żelisław Żyżyński wraz z Danielem Plińskim i Pawłem Siezieniewskim podsumują, co w tym tygodniu wydarzyło się w siatkarskiej Lidze Mistrzów, a także przybliżą specyfikę tej dyscypliny sportowej.

Odcinek 4

W czwartki w Radio Canal króluje siatkówka. W audycji "As Serwisowy" Żelisław Żyżyński z Danielem Plińskim porozmawiają o tym, co ciekawego wydarzyło się w tym tygodniu w siatkarskiej Lidze Mistrzów i nie tylko o tym...

Odcinek 3

Halo, halo! Sprawdźmy co słychać na parkietach siatkarskiej ligi mistrzów. Gośćmi Żelka Żyżyńskiego będą byli reprezentanci Polski - Milena Sadurek i Daniel Pliński. Jak radzą sobie kobiece kluby z łodzi w tych rozgrywkach? Za tydzień ruszają zmagania mężczyzn - jakie szansę mają polskie kluby?

Odcinek 2

Halo, halo! Czwartek, czyli czas na dawkę siatkarskich informacji. Gośćmi Gabriela Waliszko są byli reprezentanci Polski i eksperci CANAL+ - Milena Sadurek i Daniel Pliński. Goście szczegółowo omówią pierwsze występy polskich drużyn w Lidze Mistrzyń. Czy zawodniczki obu łódzkich klubów zaskoczyły czy zawiodły oczekiwania kibiców? Co je czeka dalej? Słuchamy!

Odcinek 1

Halo, halo! Przed nami premiera kolejnej odsłony Radia Canal. Za tydzień polskie kluby rozpoczynają zmagania w Lidze Mistrzów CEV, więc w każdy czwartek będziemy podsumowywać występy siatkarek i siatkarzy. W pierwszym odcinku o szanse polskich klubów w tych rozgrywkach Cezary Olbrycht wypyta byłą reprezentantkę Polski Joannę Mirek i dziennikarkę Przeglądu Sportowego Edytę Kowalczyk. Słuchamy!

POLECANE

 

Restart NBA

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Witamy w Premier League: Leeds United

PRZECZYTAJ TEKST RAFAŁA NAHORNEGO
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON