Kategoria: radio canal

Radio Canal Kontratak

wt 22 stycznia 2019

Podcast o piłce ręcznej w każdą środę o 10:00 w internecie i na antenie CANAL+ NOW. Zapraszają Piotr Karpiński, Piotr Bugajny i Krzysztof Bandych.

Sezon 2019/2020

Odcinek 19

To był piękny dzień dla polskiej siatkówki. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała na wyjeździe z Kuzbassem Kemerowo 3 do 2 i jest o krok od awansu do półfinału Ligi Mistrzów. O tym, ale i nie tylko w dzisiejszym Radiu Canal As Serwisowy. Zaprasza Żelisław Żyżyński i jego goście: Milena Sadurek oraz Daniel Pliński.

Odcinek 18

Halo, halo tu Radio Canal Kontratak! W dzisiejszym programie przeanalizujemy ostatnie występy PGE Vive Kielce oraz Orlenu Wisły Płock w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych. Omówimy także szanse naszych zespołów w 1/8 finału rozgrywek. Audycję poprowadzi Łukasz Lasia, a jego gośćmi będą były reprezentant Polski Michał Matysik oraz komentator CANAL+ SPORT Krzysztof Bandych. Zapraszamy!

Odcinek 17

Orlen Wisła Płock górą w starciu z hiszpańską Bidasoą Irun, z kolei PGE VIVE Kielce zwycięskie w Zaporożu. To był dobry tydzień dla polskich drużyn w Lidze Mistrzów. I właśnie o tym porozmawiają dziś Szymon Ratajczak, Iwona Niedźwiedź i Piotr Bugajny w Radiu Canal Kontratak. Zapraszamy!

Odcinek 16

Halo, halo! Środowy poranek tradycyjnie już poświęcimy piłce ręcznej. W dzisiejszym Kontrataku Krzysztof Bandych wraz z komentatorem CANAL+ SPORT Piotrem Karpińskim oraz redaktorem "Przeglądu Sportowego" Wojciechem Osińskim porozmawiają o kłopotach finansowych Vardaru Skopje. Ponadto omówią ostatnie zwycięstwo PGE Vive Kielce z Porto. Nie zabraknie też tematów związanych z ligowym szczypiorniakiem. Wśród nich potęgowe plany Azotów Puławy.

Odcinek 15

Halo, halo tu Radio Canal Kontratak. W dzisiejszym programie omówimy najważniejsze wydarzenia Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Audycję poprowadzi Piotr Bugajny, a jego gośćmi będą komentator CANAL+ Krzysztof Bandych oraz drugi trener KPR-u Legionowo oraz ekspert CANAL+ Marcin Smolarczyk. Słuchamy!

Odcinek 14

Dzień dobry, mamy dobre informacje dla fanów szczypiorniaka. Po przerwie powraca Radio Canal Kontratak. W dzisiejszym programie omówimy występ reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy. Porozmawiamy także o Świętej Wojnie oraz o tym, co czeka polskie zespoły w Lidze Mistrzów. Audycję poprowadzi Piotr Karpiński, a jego gośćmi będą była reprezentantka Polski Iwona Niedźwiedź oraz trener reprezentacji Polski Patryk Rombel. Słuchamy!

Odcinek 13

Halo, halo! Czas na ostatni w tym roku odcinek programu Radio Canal Kontratak. Gośćmi Szymona Ratajczaka będą komentator CANAL+ Piotr Karpiński i rozgrywający KPR-u Legionowo Filip Fąfara. Panowie omówią ostatnią w tym roku kolejkę Ligi Mistrzów i podsumują pucharową jesień Vive i Wisły. Start o 10:00 na Facebooku CANAL+ SPORT i w CANAL+ NOW. Słuchamy!

Odcinek 12

Halo, halo tu Radio Canal Kontratak. Dziś porozmawiamy o przedostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów oraz o szansach na występ na handbalowym Euro wracającego do zdrowia Pawła Paczkowskiego. Audycję poprowadzi Piotr Bugajny, a jego gośćmi będą dziennikarz Przeglądu Sportowego Wojciech Osiński oraz komentator CANAL+ SPORT, Krzysztof Bandych. Słuchamy!

Odcinek 11

Halo, halo tu Radio Canal Kontratak! Po takim weekendzie aż chce się rozmawiać o piłce ręcznej. W dzisiejszej audycji omówimy dwa arcyważne zwycięstwa naszych eksportowych drużyn w Lidze Mistrzów. PGE Vive Kielce pokonało u siebie obrońcę trofeum- Vardar, a Orlen Wisła Płock w Szwajcarii wygrała z Kadetten i jest o krok od awansu do fazy playoff. Ponadto pomówimy o "polskim" meczu ostatniej kolejki. PSG grało z Flensburgiem. Na parkiecie aż 4 Polaków - dwóch graczy i dwóch sędziów. Program poprowadzi dziennikarz CANAL+ SPORT Krzysztof Bandych, a jego gośćmi będę była reprezentantka Polski Iwona Niedźwiedź oraz dziennikarz CANAL+ SPORT Piotr Karpiński. Słuchamy!

Odcinek 10


Halo, halo! Środowe poranki jak zwykle poświęcamy piłce ręcznej. Czas na Radio Canal Kontratak. W dzisiejszym programie omówimy najważniejsze wydarzenia siódmej kolejki Ligi Mistrzów - w tym występy polskich drużyn w elicie. Poruszymy także temat nowej roli Michała Daszka w reprezentacji Polski.

Audycję poprowadzi Piotr Karpiński, a jego gośćmi będą komentator CANAL+ SPORT Krzysztof Bandych oraz były reprezentant Polski Michał Matysik. Słuchamy!

Wszystko o Radiu Canal

Odcinek 9

Halo, halo za nami szósta kolejka Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. W dzisiejszym Radio Canal Kontratak omówimy występy polskich drużyn w elicie. Audycję poprowadzi Łukasz Lasia, a jego gośćmi będą była reprezentantka Polski Iwona Niedźwiedź oraz dziennikarz CANAL+ SPORT Krzysztof Bandych. Słuchamy!

Odcinek 8

Halo, halo tu Radio Canal Kontratak. Dziś porozmawiamy o występie reprezentacji Polski na turnieju w San Juan, wieczornym meczu Orlen Wisły Płock w Bukareszcie oraz o sobotnim starciu PGE Vive z Veszprem. Audycję poprowadzi Szymon Ratajczak, a jego gośćmi będą dziennikarz Przeglądu Sportowego Wojciech Osiński i dziennikarz CANAL+ SPORT Piotr Bugajny. Słuchamy!

Odcinek 7

Halo, halo! Tu Radio Canal Kontratak. Dziś podsumujemy piątą kolejkę Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. O tym jak w elicie poradziły sobie polskie zespoły Krzysztof Bandych porozmawia z wielokrotnym mistrzem Polski Michałem Zołoteńką oraz dziennikarzem CANAL+ SPORT Piotrem Karpińskim. Słuchamy!

Odcinek 6

Halo, halo! Tu Radio Canal Kontratak. Dziś po raz pierwszy nadajemy z trzeciego piętra siedziby CANAL+. O przyczyny porażek polskich klubów w 4. kolejce Ligi Mistrzów EHF Piotr Bugajny zapyta trenera reprezentacji Polski Patryka Rombla oraz dziennikarza CANAL+ Krzysztofa Bandycha. Słuchamy!

Odcinek 5

Halo, halo tu Radio Canal Kontratak. Po tygodniowej przerwie wracają rozgrywki Ligi Mistrzów. O tym jak w kolejnej serii gier poradzą sobie polskie zespoły, Piotr Karpiński porozmawia z trenerem piłki ręcznej Pawłem Nochem oraz dziennikarzem CANAL+ SPORT Piotrem Bugajnym. Gościem specjalnym w rozmowie telefonicznej będzie Michał Jurecki.

Odcinek 4

Halo, halo tu Radio Canal Kontratak. Dziś tradycyjnie już podsumujemy występy polskich zespołów w Lidze Mistrzów. Porozmawiamy też o problemach węgierskiego Veszprem i omówimy dobrą postawę niemieckich zespołów w elicie. Dyskusję poprowadzi Szymon Ratajczak, a jego gośćmi będą była reprezentantka Polski Iwona Niedźwiedź oraz dziennikarz CANAL+ SPORT Krzysztof Bandych. Słuchamy!

Odcinek 3

Krzysztof Bandych, Piotr Bugajny i Iwona Niedźwiedź rozmawiają o trzeciej kolejce Ligi Mistrzów VELUX EHF.

Odcinek 2

Halo, halo! Czas na drugą odsłonę Radio Canal Kontratak. Tematem audycji będzie pierwsza kolejka zmagań w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych. Gośćmi Piotra Bugajnego będą komentator CANAL+ Piotr Karpiński i lektor EHF Marcin Smolarczyk. Słuchamy!

Odcinek 1

Pierwszy odcinek Radia Canal KONTRATAK! Iwona Niedźwiedź, Piotr Karpiński i Krzysztof Bandych rozmawiają o starcie nowego sezonu Ligi Mistrzów EHF, a także analizują sytuacje w SPR Wisła Płock PGE VIVE Kielce.

POLECANE

 

Restart NBA

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Witamy w Premier League: Leeds United

PRZECZYTAJ TEKST RAFAŁA NAHORNEGO
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON