Radio CANAL Na Mundialu

cz 14 czerwca 2018

Siedmiu prowadzących, 26 audycji i tylko jeden temat – piłkarskie mistrzostwa świata. Z okazji mundialu w Rosji Radio CANAL zmieni się w Radio CANAL Na Mundialu. Godzinny program będzie nadawany w każdy dzień meczowy o godzinie 10 na Facebooku CANAL+ SPORT.

Odcinek 22 (10 lipca 2018)

Halo, halo! To już dzisiaj poznamy pierwszego finalistę tegorocznych Mistrzostw Świata! Ale wcześniej czas na wspomnienia i analizy. Na kolejny odcinek Radia Canal Na Mundialu zapraszają Żelek Żyżyński i jego goście: Robert Podoliński i Leszek Orłowski. Słuchamy!

Odcinek 21 (7 lipca 2018)

Halo tu Mundial! Nadchodzi czas decydujących rozstrzygnięć. Wczoraj poznaliśmy dwóch półfinalistów, a dziś poznamy ich rywali. O tym co działo się w Niżnym Nowogrodzie i Kazaniu oraz o dzisiejszych meczach Anglia - Szwecja i Rosja - Chorwacja opowiedzą Piotr Glamowski i jego goście.

Odcinek 20 (6 lipca 2018)

Wkraczamy w decydującą fazę mundialu w Rosji. Dziś pierwsze mecze ćwierćfinałowe. O spotkaniach Francji z Urugwajem oraz Brazylii z Belgią porozmawiają Piotr Glamowski i jego goście Rafał Dębiński i Leszek Orłowski.

Odcinek 19 (3 lipca 2018)

Mundial nabrał tempa już dawno temu, ale wydaje się, że cały czas się rozpędza. Sensacja goni sensację, jednak wczoraj faworyci obronili swoją pozycję. O awansie Brazylii i Belgii, a także o czekających nas meczach Szwajcarii ze Szwecją oraz Anglii z Kolumbią porozmawiają Krzysztof Marciniak, Przemysław Pełka, a audycję poprowadzi Piotr Glamowski.

Odcinek 18 (2 lipca 2018)

Halo, halo! Dziś gośćmi Piotra Glamowskiego w Radio Canal Na Mundialu będą Leszek Orłowski i Tomek Lipiński, którzy pochylą się nad tematem rzutów karnych, a także zapowiedzą dzisiejsze spotkania. Zapraszamy!

Odcinek 17 (1 lipca 2018)

Halo, halo! Mundialowych niespodzianek ciąg dalszy, czyli Ronaldo i Messi poza mistrzostwami świata. Jest o czym rozmawiać, więc Piotr Domagała zaprasza na kolejny odcinek audycji Radio Canal Na Mundialu. Tym razem w jego studiu kobiety: dziennikarka NC+ Paulina Czarnota-Bojarska i Iza Koprowiak z Przeglądu Sportowego. Słuchamy!

Odcinek 16 (30 czerwca 2018)

Halo, halo! Zapraszamy na weekendowe rozmowy o Mundialu. W studiu Piotr Domagała i jego gość, człowiek, który o sporcie wie wszystko, Andrzej Person. Panowie podsumują fazę grupową Mistrzostw Świata w Rosji i porozmawiają o tym, co dalej z polską reprezentacją. Słuchamy!

Odcinek 15 (28 czerwca 2018)

Halo, halo! Przed nami kolejny poranek z Radiem Canal Na Mundialu. Piotr Domagała zaprosił do studia agenta Kamila Grosickiego - Daniela Kaniewskiego i eksperta NC+ Rafała Nahornego. Panowie wezmą pod lupę Grosika i Jacka Góralskiego. Nie zabraknie także rozmowy o największej sensacji tegorocznego mundialu - odpadnięciu mistrzów świata. Słuchamy!

Odcinek 14 (27 czerwca 2018)

Na kolejny odcinek audycji Radio Canal Na Mundialu zapraszają Piotr Domagała i jego goście: Tomasz Lipiński i Dominik Piechota. Dzisiaj oczywiście o wczorajszym meczu Argentyny z Nigerią, ale także kilka słów o powolnym rozkręcaniu się faworytów do tytułu. Słuchamy!

Odcinek 13 (26 czerwca 2018)

Halo, halo! Czas na kolejna audycję Radio Canal Na Mundialu. Pomimo deszczu do studia dotarli: Piotr Domagała i jego goście - Michał Gutka i Wojciech Adamczak. W dzisiejszej audycji panowie ocenią najlepsze duety na Mundialu, porozmawiają o przebojowej reprezentacji Francji, pogrążonej w kryzysie Argentynie i ocenią czy Chorwacja może być czarnym koniem tych mistrzostw. Słuchamy!

Odcinek 12 (25 czerwca 2018)

Halo, halo! Zapraszamy na kolejny odcinek Radia Canal Na Mundialu. Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten Mundial, oczekiwania były większe... Dzisiaj w programie między innymi o bolesnej porażce Biało-Czerwonych z Kolumbią.
Prowadzi Michał Kornacki, a jego gośćmi są Rafał Nahorny i Marcin Rosłoń. Słuchamy!

Odcinek 11 (24 czerwca 2018)

Kolejna odsłona Radia Canal Na Mundialu. Gośćmi Żelisława Żyżyńskiego będą Tomasz Lipiński i Rafał Nahorny.Porozmawiamy o meczu Polska - Kolumbia oraz o wczorajszym spotkaniu Mistrzów Świata ze Szwecją.

Odcinek 10 (23 czerwca 2018)

Halo, halo!!! Zapraszamy na kolejny odcinek Radia Canal na Mundialu. Dziś gośćmi Żelka Żyżyńskiego są Cezary Olbrycht i Leszek Orłowski.

Odcinek 9 (22 czerwca 2018)

Halo, halo! Na 9. odcinek Radia Canal na Mundialu zaprasza Żelek Żyżyński, a u niego w studiu były reprezentant Polski Piotr Włodarczyk i ekspert NC+ Wojciech Jagoda. W programie dowiemy się między innymi, co łączy jednego z naszych gości i grę Argentyny, która jest bliska pożegnania się z Mundialem. Słuchamy!

Odcinek 8 (21 czerwca 2018)

Halo, halo! Kolejny debiut w studiu Radia Canal Na Mundialu. Po raz pierwszy program poprowadzi Żelek Żyżyński, który zaprosił do studia Wojtka Jagodę i Leszka Orłowskiego. W audycji kilka słów o szansach Polaków i omówienie wczorajszych spotkań. Na meczu Portugalia - Maroko był Krzysiek Marciniak, z którym się połączymy. Słuchamy!

Odcinek 7 (20 czerwca 2018)

Halo, halo! 4382 dni - tyle minęło od ostatniego meczu Polaków na Mundialu. Wtedy wygraliśmy z Kostaryką, ale i tak jechaliśmy do domu. Wczoraj przegraliśmy z Senegalem i nastroje są podobne. Czy demony przeszłości wróciły? Analizą tego meczu zajmą się Piotrek Glamowski i jego goście - Rafał Nahorny i Przemysław Pelka. Słuchamy!

Odcinek 6 (19 czerwca 2018)

Halo, halo! Na 6. odcinek Radio Canal Na Mundialu zaprasza Bartosz Gleń, który zaprosił do studia Zbigniewa Muchę i Wojciecha Jagodę. Dzisiaj najwięcej o meczu Polska - Senegal, na który czekają z niecierpliwością miliony kibiców. O tym, co słychać w kadrze opowie związany z reprezentacją agent piłkarski Daniel Kaniewski. Słuchamy!

Odcinek 5 (18 czerwca 2018)

Halo, halo! Mundial nabiera rozpędu, a wraz z nim Radio Canal Na Mundialu. Tym razem w roli prowadzącego zadebiutuje Michał Kornacki, który zaprosił do studia ekspertów NC+ Leszka Orłowskiego i Wojciecha Jagodę. Jest o czym rozmawiać, bo mamy za sobą pierwsze niespodzianki: Niemcy ulegli Meksykanom, a Brazylia zremisowała ze Szwajcarią. Słuchamy!

Odcinek 4 (17 czerwca 2018)

Czwarty odcinek Radio Canal na Mundialu poprowadzi Bartosz Gleń, a jego gośćmi będą Marek Saganowski i Tomasz Lipiński. W programie: złote myśli po najbardziej intensywnym dniu zmagań w Rosji, ocena występu Szymona Marciniaka oraz próba odpowiedzi na pytanie: czy pora rozgrywania meczów ma znaczenie? W programie przeanalizujemy również arcymocne zespoły Niemiec i Brazylii.

Odcinek 3 (16 czerwca 2018)

Halo, halo!!! Zapraszamy na kolejny odcinek Radia Canal Na Mundialu. Dziś bierzemy na tapetę męczarnie Urugwaju z Egiptem, omówimy hit Hiszpania - Portugalia, przyjrzymy się drużynie z najmniej licznego kraju spośród finalistów mistrzostw świata, a także zastanowimy się jak daleko mogą zajść w turnieju Francja i Argentyna - i dlaczego nawet do finału. Gośćmi Grzegorza Kaczmarczyka są Wojciech Jagoda i Grzegorz Mielcarski.

Odcinek 2 (15 czerwca 2018)

Halo, halo! Na kolejny odcinek Radia Canal Na Mundialu zaprasza Piotr Domagała, który zaprosił do studia dziennikarza tygodnika Piłka Nożna Leszka Orłowskiego i eksperta NC+ Wojciecha Jagodę. Tematy dzisiejszego odcinka to: mecz otwarcia na Łużnikach, Urugwaj niespodzianką turnieju, a także spotkanie z Półwyspu Iberyjskiego w cieniu zmian w reprezentacji Hiszpanii. Słuchamy!

Odcinek 1 (14 czerwca 2018)

Halo, halo! Zaczynamy nowy projekt - Radio Canal Na Mundialu! Będziemy z Wami codziennie o godz. 10:00. Zaczyna Bartosz Gleń, który zaprosił do studia byłego reprezentanta Polski - Arkadiusza Onyszko i eksperta NC+ Wojciecha Jagodę, by porozmawiać o tym, kto nas na tych mistrzostwach zaskoczy i jak daleko dojdzie polska reprezentacja. Słuchamy!

POLECANE

 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON
 

Fatum drugiej połowy

NAHORNY O BOURNEMOUTH
 

Zobacz fragmenty Ligi+ Extra

PROGRAM PROWADZĄ ANDRZEJ TWAROWSKI I KRZYSZTOF MARCINIAK