Kategoria: radio canal

Radio Canal

cz 24 stycznia 2019

Poniedziałkowy podcast Radio Canal poświęcony piłce nożnej. Zaprasza dziennikarz redakcji sportowej CANAL+, Bartosz Gleń.

Sezon 2019/2020

Odcinek 27 - sezon 4

Halo, halo! Jak zawsze w poniedziałek zapraszamy na poranną dawkę rozmów o futbolu. Bartosz Gleń i jego goście, dziennikarz Przeglądu Sportowego Maciej Wąsowski i Michał Zachodny z Łączy Nas Piłka, szczegółowo omówią 26. kolejkę PKO BP Ekstraklasy. Słuchamy!

Odcinek 26 - sezon 4

Halo, halo! Za nami 23. kolejka PKO BP Ekstraklasy. Co w weekend wydarzyło się na polskich stadionach? W studiu Piotra Domagały opowiedzą o tym komentator CANAL+ SPORT - Wojciech Jagoda i dziennikarz Przeglądu Sportowego - Maciej Wąsowski. Słuchamy!

Odcinek 25 - sezon 4

Halo, halo! Za nami 22. kolejka PKO BP Ekstraklasy. Zapamiętamy z niej na pewno seryjnie marnowane rzuty karne. Czy coś jeszcze? O tym w studiu Piotra Domagały opowiedzą ekspert CANAL+ SPORT Kazimierz Węgrzyn i Michał Zachodny z Łączy Nas Piłka. Słuchamy!

Odcinek 24 - sezon 4

Halo, halo! Największe zaskoczenia i rozczarowania pierwszej serii gier po przerwie zimowej? Swoje typy w studiu Piotra Domagały przedstawią komentatorzy CANAL+ SPORT Filip Surma i Rafał Dębiński. Słuchamy!

Odcinek 23 - sezon 4

Halo, halo! Już tylko godziny dzielą nas od powrotu Ekstraklasy! Czego możemy spodziewać się w rundzie wiosennej? Kto może nas zaskoczyć? O tym wszystkim w studiu Bartka Glenia opowiedzą Iza Koprowiak z Przeglądu Sportowego i ekspert CANAL+ SPORT Wojciech Jagoda. Słuchamy!

Odcinek 22 - sezon 4

Halo, halo, czas na ostatnie w tej rundzie Radio Canal poświęcone Ekstraklasie. Zapraszamy na podsumowanie jesiennej serii rozgrywek. W studiu Piotr Domagała, Maciej Wąsowski i Tomasz Lipiński powiedzą kto ich zdaniem jest największym przegranym, a kto kończy serię z optymizmem. Słuchamy!

Odcinek 21 - sezon 4

Halo, halo... za nami przedostatnia seria spotkań rundy jesiennej. Esencję z 19. kolejki PKO Ekstraklasy wyciągną Bartosz Gleń i jego goście Wojciech Jagoda i Maciej Wąsowski. Słuchamy!

Odcinek 20 - sezon 4

Halo, halo! Weekend dostarczył nam wielu piłkarskich emocji, więc jest o czym rozmawiać przy porannej kawie. Co będzie z Jagiellonią po zwolnieniu trenera Mamrota? W jaki sposób Legii udało się pokonać niezdobytą od kwietnia twierdzę Śląska? Na te i inne pytania w studiu Piotra Domagały odpowiedzą Kazimierz Węgrzyn i Maciej Wąsowski. Słuchamy!

Odcinek 19 - sezon 4

Halo, halo! Jaki mamy plan na poniedziałek?
Zaczynamy od plebiscytu Złotej Piłki. Na co może liczyć w Paryżu Robert Lewandowski? Jak ułożyło się dla nas losowanie grup Euro 2020? No i oczywiście co słychać w Ekstraklasie? Gośćmi Bartka Glenia są ekspert CANAL+ Grzegorz Mielcarski i dziennikarz Przeglądu Sportowego Maciej Wąsowski.

Odcinek 18 - sezon 4

Halo, halo! Kolejny tydzień zaczynamy z Radiem Canal. Tym razem o tym, co wydarzyło się na boiskach PKO Ekstraklasy Piotr Domagała porozmawia ze swoimi gośćmi - ekspertem CANAL+ SPORT, Maciejem Murawskim i Michałem Zachodnym z Łączy nas piłka. Słuchamy!

Odcinek 17 - sezon 4

Rozpoczynamy kolejny odcinek Radia Canal. Dziś program poprowadzi Bartek Gleń ,a jego gośćmi będą Marek Saganowski i Marek Jóźwiak. Wysokie pozycje w tabeli Legii i Wisły Płock, wybór trzech najlepszych piłkarzy rundy jesiennej oraz kolejne trafienia Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze - oto tematy dzisiejszego odcinka.

Wszystko o Radiu Canal

Odcinek 16 - sezon 4

Halo, halo! Jak najlepiej zacząć tydzień? Oczywiście z Radiem Canal. O tym, co wydarzyło się na stadionach PKO Ekstraklasy porozmawiają Piotr Domagała i jego goście: dziennikarz Przeglądu Sportowego Maciej Wąsowski i Michał Zachodny z Łączy Nas Piłka. Słuchamy!

Odcinek 15 - sezon 4

Halo, halo! Kolejny weekend z polską ligą za nami, dlatego czas odpowiedzieć na kilka pytań. Dlaczego stanęła lokomotywa w Poznaniu? Jakich zaklęć używają czarodzieje z Płocka, którzy ogrywają wszystkich? Odpowiedzi udzielą Bartosz Gleń i jego goście: Rafał Dębiński i Wojciech Jagoda. Słuchamy!

Odcinek 14 - sezon 4

Halo, halo! Zapraszamy na kolejną audycję Radio Canal. W ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy nie brakowało ani goli, ani kontrowersji. Piotr Domagała i jego goście Radosław Majdan oraz dziennikarz Przeglądu Sportowego Maciej Wąsowski szczegółowo omówią weekendowe mecze. Słuchamy!

Odcinek 13 - sezon 4

Bartosz Gleń, Rafał Dębiński i Zbigniew Mucha podsumowują wydarzenia w 11. kolejce PKO Ekstraklasy. W starciu mistrza z wicemistrzem lepszy Piast Gliwice.

Odcinek 12 - sezon 4

Piotr Domagała i Grzegorz Mielcarski podsumowują 10. kolejkę PKO Ekstraklasy. W niedzielnych derbach Krakowa Cracovia pokonała na wyjeździe Wisłę 1-0. Decydującą bramkę zdobył Sergiu Hanca.

Odcinek 11 - sezon 4

Halo, halo! Bartosz Gleń wraz z Maciejem Wąsowskim i Wojciechem Jagodą podsumowują 9. kolejkę PKO Ekstraklasy.

Odcinek 10 - sezon 4

Halo, halo!
Czas na kolejne audycje Radia Canal. Tradycyjnie czeka nas 90 minut rozmowy o piłce nożnej. Pierwsza połowa to podsumowanie tego, co wydarzyło się w weekend na Półwyspie Iberyjskim. W studiu eksperci od ligi hiszpańskiej Piotr Laboga i Leszek Orłowski. Drugie 45 minut to podróż na Wyspy Brytyjskie. Przy stole Piotr Glamowski i Grzegorz Kaczmarczyk. Wszystkie rozmowy kontroluje Piotr Domagała. Słuchamy!

Odcinek 9 - sezon 4

Halo, halo! Liga odpoczywa, ale w piłce zawsze coś się dzieje. Tym razem o tym, co w kadrze Jerzego Brzęczka piszczy. W studiu Bartosz Gleń, Marek Jóźwiak i Leszek Orłowski. Zapraszamy na kolejną audycję Radio Canal. Słuchamy!

Odcinek 8 - sezon 4

Halo, halo! Za nami siódma seria gier PKO Ekstraklasy, a więc czas na kolejną audycję Radio Canal. Tym razem nie tylko o Ekstraklasie, ale także o kadrze Jerzego Brzęczka. W studiu Michał Kornacki, Rafał Dębiński i Zbigniew Mucha.

Odcinek 7 - sezon 4

Halo, halo! Dzisiaj Radio Canal w nieco innej odsłonie. Najpierw Bartek Gleń i Przemysław Osiak porozmawiają o tym, co słychać w sportach walki.

Odcinek 6 - sezon 4

Halo, halo! Tradycyjnie we wtorkowy poranek zapraszamy na podcast Radio Canal. Tym razem Michał Kornacki zaprosił do studia Leszka Orłowskiego i Tomasza Ćwiąkałę by porozmawiać o starcie ligi hiszpańskiej.

Odcinek 5 - sezon 4

Halo, halo! Zapraszamy na kolejną audycję Radio Canal. Przed nami godzina rozmowy o PKO Ekstraklasie. Czwartą kolejkę podsumowują Piotr Domagała, Piotr Żelazny i Kuba Polkowski.

Odcinek 4 - sezon 4

Halo, halo! I znów mamy wtorek, a za nami kolejna kolejka PKO BP Ekstraklasy. Trzecią serię gier podsumują Piotr Glamowski, Tomasz Lipiński i Żelisław Żyżyński. Słuchamy!


Odcinek 3 - sezon 4

W trzecim odcinku Radia Canal w sezonie 2019/2020 Michał Kornacki rozmawia z Tomaszem Ćwiąkałą i Krzysztofem Marciniakiem o drugiej kolejce PKO Ekstraklasy. Słuchamy!

Odcinek 2 - sezon 4

Halo, halo! Pierwsza kolejka PKO BP Ekstraklasy za nami. O tym, co lub kto zaskoczył na starcie nowego sezonu porozmawiają Piotr Domagała, Tomasz Ćwiąkała i Leszek Orłowski. Słuchamy!

Odcinek 1 - sezon 4

Halo, halo! Już w piątek startuje PKO Ekstraklasa. Razem z ligą zaczynamy kolejny sezon Radia Canal. O tym, co nas czeka w nowym sezonie Bartosz Gleń porozmawia z Tomaszem Lipińskim i Markiem Jóźwiakiem. Słuchamy!

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Bundesliga

OGLĄDAJ W CANAL+
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON