Radio Canal

so 21 stycznia 2017

Poniedziałkowy podcast Radio Canal poświęcony piłce nożnej. Zaprasza dziennikarz redakcji sportowej CANAL+, Bartosz Gleń.

Sezon 2019/2020

Odcinek 10 - sezon 4

Halo, halo!
Czas na kolejne audycje Radia Canal. Tradycyjnie czeka nas 90 minut rozmowy o piłce nożnej. Pierwsza połowa to podsumowanie tego, co wydarzyło się w weekend na Półwyspie Iberyjskim. W studiu eksperci od ligi hiszpańskiej Piotr Laboga i Leszek Orłowski. Drugie 45 minut to podróż na Wyspy Brytyjskie. Przy stole Piotr Glamowski i Grzegorz Kaczmarczyk. Wszystkie rozmowy kontroluje Piotr Domagała. Słuchamy!

Odcinek 9 - sezon 4

Halo, halo! Liga odpoczywa, ale w piłce zawsze coś się dzieje. Tym razem o tym, co w kadrze Jerzego Brzęczka piszczy. W studiu Bartosz Gleń, Marek Jóźwiak i Leszek Orłowski. Zapraszamy na kolejną audycję Radio Canal. Słuchamy!

Odcinek 8 - sezon 4

Halo, halo! Za nami siódma seria gier PKO Ekstraklasy, a więc czas na kolejną audycję Radio Canal. Tym razem nie tylko o Ekstraklasie, ale także o kadrze Jerzego Brzęczka. W studiu Michał Kornacki, Rafał Dębiński i Zbigniew Mucha.

Odcinek 7 - sezon 4

Halo, halo! Dzisiaj Radio Canal w nieco innej odsłonie. Najpierw Bartek Gleń i Przemysław Osiak porozmawiają o tym, co słychać w sportach walki.

Odcinek 6 - sezon 4

Halo, halo! Tradycyjnie we wtorkowy poranek zapraszamy na podcast Radio Canal. Tym razem Michał Kornacki zaprosił do studia Leszka Orłowskiego i Tomasza Ćwiąkałę by porozmawiać o starcie ligi hiszpańskiej.

Odcinek 5 - sezon 4

Halo, halo! Zapraszamy na kolejną audycję Radio Canal. Przed nami godzina rozmowy o PKO Ekstraklasie. Czwartą kolejkę podsumowują Piotr Domagała, Piotr Żelazny i Kuba Polkowski.

Odcinek 4 - sezon 4

Halo, halo! I znów mamy wtorek, a za nami kolejna kolejka PKO BP Ekstraklasy. Trzecią serię gier podsumują Piotr Glamowski, Tomasz Lipiński i Żelisław Żyżyński. Słuchamy!


Odcinek 3 - sezon 4

W trzecim odcinku Radia Canal w sezonie 2019/2020 Michał Kornacki rozmawia z Tomaszem Ćwiąkałą i Krzysztofem Marciniakiem o drugiej kolejce PKO Ekstraklasy. Słuchamy!

Odcinek 2 - sezon 4

Halo, halo! Pierwsza kolejka PKO BP Ekstraklasy za nami. O tym, co lub kto zaskoczył na starcie nowego sezonu porozmawiają Piotr Domagała, Tomasz Ćwiąkała i Leszek Orłowski. Słuchamy!

Odcinek 1 - sezon 4

Halo, halo! Już w piątek startuje PKO Ekstraklasa. Razem z ligą zaczynamy kolejny sezon Radia Canal. O tym, co nas czeka w nowym sezonie Bartosz Gleń porozmawia z Tomaszem Lipińskim i Markiem Jóźwiakiem. Słuchamy!

POLECANE

 

NBA zostaje na Platformie CANAL+

POKAŻEMY PONAD 300 MECZÓW PRZEZ NAJBLIŻSZE DWA SEZONY
 

BUM I JEST! PLATFORMA CANAL+

ZMIENIAMY SIĘ Z NC+ W PLATFORMĘ CANAL+
 

PGE Vive Kielce - Motor Zaporoże

NIEDZIELA / 19:30 / CANAL+ SPORT2
 

Cracovia - Legia

NIEDZIELA / 17:00 / CANAL+ I CANAL+ 4K
 

Chelsea - Liverpool

NIEDZIELA / 17:25 / CANAL+ SPORT2
 

Weekendowy plan transmisji

SPRAWDŹ ROZPISKĘ KOMENTATORÓW
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Bundesliga

OGLĄDAJ W CANAL+