Kategoria: Ekstraklasa

Radović: spodziewaliśmy się więcej po Śląsku

pn 28 listopada 2016

Śląsk Wrocław przegrał 0:4 z Legią Warszawa w niedzielnym spotkaniu 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Wszystkie gole padły w pierwszej części gry, a dublet ustrzelił Aleksandar Prijović.

Powiedzieli po meczu:

Vadis Odjidja-Ofoe
Mamy duży potencjał w przednich formacjach. Dlatego często zmieniamy się pozycjami, aby oszukać rywali. Momentami "Rado" schodzi do środka, a ja zbiegam na skrzydło. Takie rozwiązania przynoszą skutek, dlatego robimy to dalej. Osobiście nie zastanawiam się nad swoimi statystykami. Staramy się po prostu zwyciężać. Nie chcemy jednak poczuć się zbyt pewni. Pamiętamy o meczach, które wcześniej nam nie wychodziły. Musimy wygrywać z mocnymi drużynami, ale też ze słabymi. Inaczej nie zdobędziemy mistrzostwa.


Miroslav Radović
Sytuacja w tabeli jest taka, że już dawno wyczerpaliśmy limit błędów, nie ma żadnego marginesu na pomyłkę. Każdy kolejny mecz jest najważniejszy i każdy musimy wygrywać. By tak się działo, trzeba pracować na pełnych obrotach na treningach. Teraz z trenerem Jackiem Magierą nie ma z tym żadnego problemu, każdy daje z siebie tyle, ile może. Oby tak dalej, gonimy czołówkę. Wygraliśmy swój mecz i czekamy na to, co zrobi Lechia.

Do przerwy wygrywaliśmy już 4:0, w szatni mobilizowaliśmy się i mówiliśmy, że jeśli będzie okazja, to trzeba ją wykorzystać i podwyższyć prowadzenie. Szczerze mówiąc, więcej spodziewaliśmy się po Śląsku, ale to akurat nie jest nasz problem.


LOTTO Ekstraklasa - aktualności, plan transmisji, materiały wideo, wyniki

Paweł Zieliński
Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją, żeby po 7 minutach przegrywać już 0:3. Nie byliśmy w stanie odrobić strat. Nie tak sobie wyobrażaliśmy ten mecz. Nie bez powodu został okrzyknięty najważniejszym spotkaniem tej rundy, ale niestety doznajemy dotkliwej porażki. Musimy to przyjąć na klatę.


Aleksandar Prijović
Według mnie mamy najmocniejszą drużynę w lidze. Chcemy wygrywać zawsze. Dużo uczymy się z Ligi Mistrzów. Chcemy brać przykład z Borussii czy innych najlepszych zespołów na świecie. Nie myślę nad indywidualnymi statystykami. Raz strzelam gole, a innym razem nie mogę trafić do siatki. W spotkaniu ze Śląskiem dwa razy pokonywałem bramkarza rywali. Cieszę się z tego, ale o wiele ważniejsze dla mnie jest zwycięstwo.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE