Regulamin głosowania na największy + jesieni

so 19 grudnia 2015

Przedstawiamy regulamin głosowania na "największy + jesieni" w Ekstraklasie.

1. Wybór „Największego + jesieni” polega na głosowaniu na najlepszego (wyróżniającego się w sposób pozytywny) zdaniem kibiców piłkarza biorącego udział w jesiennej części rozgrywek Ekstraklasy piłkarskiej.

2. Głosować na wybranego zawodnika można wyłącznie na specjalnej podstronie znajdującej się w serwisie serwisie internetowym canal+.

3. Listę jedenastu Nominowanych zawodników ustala organizator zabawy – platforma nc+. Znajdują się na niej zawodnicy, którzy w 21. kolejkach rozgrywek Ekstraklasy sezonu 2015/2016 najczęściej otrzymywali wyróżnienia „największy + meczu” i „największy + kolejki”.

4.Na liście zawodników Nominowanych do tytułu „największy + jesieni” znajduje się maksymalnie dwóch zawodników reprezentujących jeden klub.

5. Na liście Nominowanych zawodników znajdują się wyłącznie zawodnicy, którzy rozegrali minimum 10 spotkań ligowych w jesiennej części rozgrywek Ekstraklasy.

6. Lista Nominowanych zawodników zostaje uzupełniona o dwunastego gracza poprzez głosowanie kibiców na fanpage`u CANAL+ SPORT pod specjalnym postem z listą wybranych przez nc+ dodatkowych zawodników wyróżnianych jesienią 2015 „największym + kolejki” lub „największym + meczu”. Listę Nominowanych uzupełni piłkarz, który uzyska we wskazanym czasie największą liczbę głosów (komentarzy).

7. Głosowanie na dodatkowego zawodnika, który uzupełni listę nominowanych odbywa się poprzez wpisanie komentarza pod specjalnym postem dedykowanym wyborowi zamieszczonym na fanpage`u CANAL+ SPORT. Polubienie komentarza innych uczestników zabawy nie jest liczone jako odrębny głos.

8. W przypadku większej liczby głosów na jednego zawodnika oddanych przez tego samego użytkownika facebooka liczony jest wyłącznie pierwszy głos.

9. W przypadku wymienienia nazwisk kilku zawodników w jednym komentarzu, organizatorzy biorą pod uwagę jedynie pierwsze zgłoszone nazwisko.

10. Oddanym głosom może towarzyszyć komentarz w poście uczestnika zabawy, jednak nie może on zawierać wulgaryzmów.

11. Głosowanie na „największy + jesieni” odbywa się w terminie ustalonym przez organizatora i opublikowanym na serwisie internetowym canal+.

12. Wyniki głosowania na „Największy+ jesieni” zostaną opublikowane na profilu CANAL+ SPORT na facebooku oraz na serwisie internetowym canal+.

POLECANE

 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON
 

Fatum drugiej połowy

NAHORNY O BOURNEMOUTH
 

Zobacz fragmenty Ligi+ Extra

PROGRAM PROWADZĄ ANDRZEJ TWAROWSKI I KRZYSZTOF MARCINIAK