Regulamin zabawy „Największy + meczu” i „Największy + kolejki" w sezonie 2015/2016 Ekstraklasy

pt 17 lipca 2015

1. Zabawa „Największy + meczu” polega na głosowaniu na najlepszego (wyróżniającego się w sposób pozytywny) zdaniem kibiców piłkarza danego meczu, a zabawa „Największy + kolejki” na wyróżniającego się piłkarza całej serii spotkań.

2. Głosować na wybranego zawodnika można wyłącznie poprzez wpisanie komentarza zawierającego nazwisko piłkarza pod specjalnie oznaczonym postem na wyznaczonych profilach facebook.

3. Głosy na "Największy + meczu" oddawać można od 1. do 90. minuty danego meczu.

4. Głosy oddane w czasie doliczonym przed sędziego zawodów nie są liczone.

5. Głosy oddawane poprzez polubienie komentarza innych uczestników zabawy nie są liczone jako odrębne głosy.

6. W przypadku większej liczby głosów na jednego zawodnika oddanych przez tego samego uczestnika zabawy liczony jest wyłącznie pierwszy głos.

7. W przypadku wymienienia nazwisk kilku zawodników w jednym poście, organizatorzy biorą pod uwagę jedynie pierwsze nazwisko zgłoszone przez uczestnika zabawy do „największego +” meczu lub kolejki.

8. Oddanym głosom może towarzyszyć komentarz w poście uczestnika zabawy, jednak nie może on zawierać wulgaryzmów.

9. Liczone są wyłącznie głosy oddane na zawodnika, który bierze udział w komentowanym meczu i zagrał w nim minimum 15 minut. W przypadku zawodników rezerwowych brane są pod uwagę wyłącznie głosy oddane od momentu ich wejścia na boisko.

10. W przypadku, gdy wybór kibiców jest niezgodny z ideą zabawy (wyróżnienie najlepszego piłkarza danego spotkania) i w głosowaniu wskazany jest zawodnik, który wyróżnił się przede wszystkim w sposób negatywny - tj. przyczynił się do straty gola, strzelił bramkę samobójczą, otrzymał czerwoną kartkę, nie wykorzystał rzutu karnego, zachował się nie fair - zwycięzcą głosowania zostaje kolejny zawodnik, który faktycznie miał pozytywny wpływ na grę swojego zespołu i przebieg meczu.

11. W przypadku, gdy w wyniku działania podmiotu zewnętrznego głosy kibiców mają charakter prześmiewczy lub niezgodny z ideą zabawy (wyróżnienie najlepszego piłkarza danego spotkania) wówczas głosy takie mogą nie zostać uwzględnione.

12. Wyniki głosowania na „Największy + meczu” przekazywane są na antenie jeszcze w trakcie transmisji ze spotkania oraz w specjalnym poście w serwisie facebook.

13. "Największy + kolejki" jest wybierany spośród ośmiu zawodników, wyróżnionych "Największymi + meczu" podczas danej serii spotkań. Są oni wymienieni w poście, pod którym można głosować na "największy + kolejki". Głosy na zawodników spoza tej listy nie są uwzględniane.

14. Najaktywniejsi uczestnicy zabawy będą mieli możliwość udziału w konkursach organizowanych w serwisie facebook po danej kolejce lub rundzie. Oddanie głosu (komentarz na największy + meczu / największy + kolejki ) oznacza zgodę na umieszczenie w rankingu fanów, który znajduje się w aplikacji związanej z akcją na facebooku.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Bundesliga

OGLĄDAJ W CANAL+
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON