Kategoria: Liga Mistrzów

Remis MU w Sewilli, Szachtar lepszy od Romy (skróty meczów)

cz 22 lutego 2018

W środę zakończyła się pierwsza seria meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Sevilla zremisowała z Manchesterem United 0:0, a Szachtar pokonał Romę 2:1.

Więcej emocji było w meczu rozgrywanym w ukraińskim Charkowie. W 41. minucie Cengiz Under wyprowadził na prowadzenie Romę i do szatni to Włosi schodzili z prowadzeniem. Po przerwie jednak dobra gra Szachtara przyniosła efekty. Siedem minut po zmianie stron do remisu doprowadził Facundo Ferreyra, a w 71. minucie Fred strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik na 2:1 dla Szachtara.

W drugim meczu rozgrywanym tego wieczoru nie obejrzeliśmy goli. Ani Sevilla ani Manchester United nie zdołały pokonać hiszpańskich bramkarzy strzegących bramek w tych zespołach. Zapraszamy na skrót tego spotkania.

Skrót meczu Sevilla - Manchester United 0:0

Rewanżowe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA zostaną rozegrane w terminach 6/7 oraz 13/14 marca. Wszystkie transmisje na żywo w kanałach sportowych NC+.