Kategoria: liga angielska

Remis w starciu Manchester United z Arsenalem

wt 1 października 2019

Manchester United zremisował przed własną publicznością z Arsenalem Londyn 1:1 (1:0) w jedynym poniedziałkowym spotkaniu 7. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.

Zobacz skrót meczu Manchester United - Arsenal

Na Old Trafford prowadzenie "Czerwonym Diabłom" zapewnił tuż przed przerwą kapitalnym uderzeniem z dystansu Szkot Scott McTominay. Trzynaście minut po zmianie stron wyrównał w sytuacji sam na sam Gabończyk Pierre-Emerick Aubameyang. "Kanonierzy" punkt uratowali przede wszystkim dzięki interwencjom Bernda Leno. Dobrze dysponowanego Niemca nie byli w stanie zaskoczyć po groźnych uderzeniach z dystansu Harry Maguire i już w doliczonym czasie gry Marcus Rashford. Obie drużyny po raz trzeci w sezonie podzieliły się punktami z rywalami. Dwudziestokrotni mistrzowie Anglii przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli, natomiast trzynastokrotni krajowi czempioni awansowali na czwartą lokatę w klasyfikacji.

źródło: AS Info / canalplus.pl