Kategoria: Ekstraklasa

Romeo Jozak w mocnym wywiadzie z Żelisławem Żyżyńskim

pn 2 października 2017

Lech Poznań pokonał Legię Warszawa 3:0 w niedzielnym hicie 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy. "Czuję się zdradzony przez swoich piłkarzy" - powiedział po meczu trener mistrzów Polski, Romeo Jozak.

Żelisław Żyżyński: czy wie Pan już co się stało z Legią w pierwszej połowie - szczególnie w pierwszych 30 minutach? To był problem mentalny, techniczny, a może taktyczny?

Romeo Jozak: my po prostu nie dojechaliśmy na ten mecz. Jestem zawstydzony tym, że muszę dziś wystąpić jako szkoleniowiec tego zespołu. Na dobrą sprawę, nie powinienem nazywać się trenerem. Piłka nożna jest grą dla mężczyzn. Teraz czeka nas analiza - którzy z piłkarzy są w stanie unieść presję mentalną, techniczną, taktyczną, aby grać na wysokim poziomie w następnych spotkaniach. Wszystko, o czym rozmawialiśmy przed meczem, zniknęło wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego.

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu.