Kategoria: Ekstraklasa

Rośnie forma Wisły Kraków

nd 17 kwietnia 2016

"Biała Gwiazda" górą w starciu dwóch niezwykle utytułowanych klubów, Jagiellonia przerywa złą passę i ogrywa Górnika Łęczna. Udany rewanż Termaliki.

Małecki show

Patryk Małecki wraca do wielkiej dyspozycji. Małecki był najważniejszą postacią starcia Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze. Wraz z Rafałem Wolskim rozmontowali defensywę zespołu Jana Żurka. W takiej dyspozycji „Biała Gwiazda” spokojnie poradziłaby sobie w grupie mistrzowskiej. Patrząc na ich grę, aż szkoda, że nie obejrzymy już w tym sezonie rywalizacji Wisły z Legią, Lechem czy Cracovią…

Wisła – Górnik Z. 3:1
„Największy + meczu” - Patryk Małecki

Górnik Łęczna pod coraz większą presją

Największy wygrany meczu Jagiellonia – Górnik Łęczna? Dawid Szymonowicz. Rocznik 1995, zapamiętajcie to nazwisko. Szymonowicz bardzo udanie zarządzał dziś linią defensywną zespołu z Białegostoku. Michał Probierz od dawna szukał optymalnego zestawienia obrony. Wydaje się, że w końcu znalazł odpowiedniego człowieka.

Jagiellonia – Górnik Ł. 2:0
„Największy + meczu” - Rafał Grzyb

Udany rewanż Termaliki

Tydzień temu Podbeskidzie wygrało z Termaliką 2-0 i wydawało się, że… awansowało do grupy mistrzowskiej. Sytuacja uległa zmianie i „Górale” występują jednak w dolnej „ósemce”. Los bardzo szybko ponownie skojarzył obie drużyny. Szansę na rewanż wykorzystali podopieczni Piotra Mandrysza. Wyobrażacie sobie sytuację, w której zespół Roberta Podolińskiego spada z Ekstraklasy? Byłoby niezwykle gorąco i niezwykle… nerwowo.

Podbeskidzie – Termalika 0:1
„Największy + meczu” - Adam Mójta

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE