Kategoria: Liga Mistrzów

Rozmowa z Jakubem Rzeźniczakiem po meczu Karabach - Roma

śr 27 września 2017

Dlaczego Jakub Rzeźniczak nie znalazł się w wyjściowym składzie na mecz Karabachu z Romą? Jak ocenia występ swoich kolegów? Pytał dziennikarz CANAL+ SPORT, Żelisław Żyżyński.

Żelisław Żyżyński: Karabach Agdam po swoim pierwszym występie w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA w Azerbejdżanie i... chyba pierwszy raz w historii LM rozmawiamy z piłkarzem, który w danym meczu nie zagrał, ale dla nas jest niezwykle ważny - Jakub Rzeźniczak. Jak bardzo jesteś rozczarowany tym, że zabrakło Cię w składzie na mecz z Romą? Kiedy się o tym dowiedziałeś i dlaczego tak to własnie wyglądało?
Jakub Rzeźniczak: taki był wybór trenera. U nas w zespole panuje pewna hierarchia, której każdy zawodnik musi się podporządkować. Ja to szanuję. Dzisiaj nie zagrałem, ale wspierałem kolegów z ławki. Myślę, że jak na ten pierwszy mecz u siebie - nie mamy się czego wstydzić. Troszkę szkoda tych pierwszych 20 minut, podczas których straciliśmy dwa gole i daliśmy się przytłamsić zespołowi z Rzymu. Dalsza część meczu była naprawdę dobra w naszym wykonaniu. Zdobyliśmy bramkę, graliśmy jak równy z równym. Myślę jednak, że Roma zasłużenie zdobyła tutaj komplet punktów.


Więcej o Lidze Mistrzów UEFA

Zobacz skróty meczów Ligi Mistrzów UEFA

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE