Rozpiska komentatorów 13-17.03.2014

cz 13 marca 2014

Zachęcamy do zapoznania się z kolejną rozpiską komentatorów. Poniżej to, co przygotowaliśmy dla Was w ten weekend i nie tylko.

Czwartek:
CANAL+ Sport HD
18.45 Porto - Napoli (studio: Piotr Salak; komentatorzy: Adam Marchliński, Filip Surma)
21.00 Juventus - Fiorentina (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)
23.40 Magazyn skrótów LE (Edward Durda, Krzysztof Bandych)
00.15 Chicago Bulls - Houston Rockets (Wojciech Michałowicz)

CANAL+ Family HD
18.55 Ludogorets - Valencia (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda)
21.00 Sevilla - Betis (Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła)

CANAL+ Family2 HD
18.55 i 21.00 Multiliga (Piotr Karpiński)

nSport HD
18.55 FC Basel - Salzburg (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski)
21.00 Tottenham - Benfica Lizbona (Sergiusz Ryczel, Kamil Kosowski)

Piątek:
CANAL+ Sport HD
20.00 Super Piątek (Cezary Olbrycht; goście: Andrzej Zamilski, Marcin Baszczyński)
20.25 Lech Poznań - Podbeskidzie (Rafał Dębiński, Maciej Murawski; reporterzy: Adam Westfal, Tomasz Lipiński)

CANAL+ Family HD
17.40 Korona - Zawisza (Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn; reporterzy: Kuba Zborowski, Żelisław Żyżyński)
20.25 Reims - Marsylia (Krzysztof Marciniak, Stefan Białas)

Sobota:
CANAL+ Sport HD
13.30 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Żelisław Żyżyński)
13.40 Hull - Manchester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)
15.55 Southampton - Norwich (Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski)
18.25 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin (Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński; reporterzy: Cezary Olbrycht, Michał Wodziński)
20.40 Verona - Inter (Bartosz Gleń, Filip Surma)
22.45 Liga+ (Rafał Dębiński, Krzysztof Przytuła)

CANAL+ Family HD
15.10 Lechia - Widzew (Krzysztof Marciniak, Wojciech Grzyb; reporterzy: Adam Westfal, Bartek Ignacik)
18.25 Aston Villa - Chelsea (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

CANAL+ Family2 HD
13.25 Włochy - Anglia
15.40 Walia - Szkocja
17.55 Francja - Irlandia
19.55 Malaga - Real Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)
21.55 Atletico Madryt - Espanyol (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda)

nSport HD
20.25 Krim Marcator - Buducnost (Piotr Karpiński)

Niedziela:
CANAL+ Sport HD
12.30 Grana Niedziela (Krzysztof Marciniak; gość: Marcin Baszczyński)
12.55 Legia Warszawa - Wisła Kraków (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski; reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik)
15.25 Zagłębie - Śląsk (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski; reporterzy: Filip Surma, Mariusz Wróblewski)
17.55 Ruch Chorzów - Piast Gliwice (Bartosz Gleń, Kamil Kosowski; reporterzy: Grzegorz Milko, Michał Wodziński)
20.00 Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski; goście: Antoni Bugajski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski)
23.00 Sport+ (lektor: Grzegorz Kalinowski)

CANAL+ Family HD
14.25 Manchester United - Liverpool (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
16.55 Tottenham - Arsenal (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
20.30 Miami Heat - Houston Rockets (Wojciech Michałowicz)

CANAL+ Family2 HD
16.55 Barcelona - Osasuna (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)
20.55 PSG - St. Etienne (Rafał Dębiński, Stefan Białas)

nSport HD
16.55 Lyon - Monaco (Krzysztof Bandych, Stefan Białas)
19.00 LM Kobiet: Midtjylland - Thuringe (Tomasz Dryła)
20.40 Genoa - Juventus (Adam Marchliński, Tomasz Lipiński)

Poniedziałek:
CANAL+ Sport HD
21.55 Villarreal - Athletic (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

CANAL+ Family HD
17.40 Cracovia - Jagiellonia (Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda; reporterzy: Filip Surma, Sergiusz Ryczel)

nSport HD
18.55 Torino - Napoli (Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński)

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE