Rozpiska komentatorów 27.02-05.03.2014

cz 27 lutego 2014

Zachęcamy do zapoznania się z kolejną rozpiską komentatorów. Poniżej to, co przygotowaliśmy dla Was w ten weekend i nie tylko:

Czwartek:
CANAL+ Sport HD
18.45 Studio Ligi Europy (Piotr Salak)
18.55 Napoli - Swansea (Bartosz Gleń, Filip Surma)
21.00 Tottenham - Dnipro (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
23.05 Studio LE (Piotr Salak)
23.40 Magazyn skrótów LE (Krzysztof Bandych, Edward Durda)

CANAL+ Family HD
18.55 Eintracht - FC Porto (Sergiusz Ryczel, Leszek Orłowski)
21.00 Trabzonspor - Juventus (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

CANAL+ Family2 HD
18.55 Multiliga (Piotr Karpiński, Tomasz Dryła, Filip Adamus)
21.00 Multiliga (Piotr Karpiński, Gabriel Waliszko)

nSport HD
18.55 Ludogorets - Lazio (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda)
21.00 Lyon - Czernomorets (Krzysztof Marciniak, Stefan Białas)

nc+ 36
18.55 Sevilla - Maribor (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski)

Piątek:
CANAL+ Sport HD
20.00 Super Piątek (Cezary Olbrycht; goście: Andrzej Zamilski, Krzysztof Przytuła)
20.25 Lechia - Wisła (Rafał Wolski, Wojciech Grzyb; reporterzy: Filip Adamus, Żelisław Żyżyński)
04.00 New York Knicks - Golden State Warriors (Wojciech Michałowicz)

CANAL+ Family HD
17.40 Ruch - Widzew (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda; reporterzy: Adam Westfal, Grzegorz Milko)
20.25 Athletic Bilbao - Granada (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda)

Sobota:
CANAL+ Sport HD
15.30 Gorączka Piłkarskiej Soboty: studio (Sergiusz Ryczel)
15.55 Stoke - Arsenal (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
18.25 Lech Poznań - Piast Gliwice (Marcin Rosłoń, Maciej Murawski; reporterzy: Mariusz Wróblewski, Michał Wodziński)
20.30 Liga+ (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn)
21.15 Walka o MŚ WBO kategorii lekkiej Burns - Crawford (Edward Durda, Krzysztof Kosedowski; studio: Paulina Czarnota-Bojarska; gość: Grzegorz Proksa)
04.00 Portland Trail Blazers - Denver Nuggets (Wojciech Michałowicz)

CANAL+ Family HD
15.10 Górnik Zabrze - Korona Kielce (Krzysztof Marciniak, Marcin Baszczyński; reporterzy: Filip Surma, Adam Westfal)
18.25 Southampton - Liverpool (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)
20.40 Roma - Inter (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

CANAL+ Family2 HD
16.55 St Etienne - AS Monaco (Tomasz Smokowski, Stefan Białas)

nSport HD
18.10 LM kobiet: Larvik - Buducnost (Piotr Karpiński)

Niedziela:
CANAL+ Sport HD
15.10 Zagłębie - Zawisza (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski; reporter: Mariusz Wróblewski)
17.40 Legia - Jagiellonia (Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki; reporterzy: Michał Wodziński, Tomasz Lipiński)
20.00 Liga+ Extra- ze stadionu Legii (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski; goście: Grzegorz Mielcarski, Antoni Bugajski, Sławomir Stempniewski)
23.15 Sport+ (Grzegorz Milko)

CANAL+ Family HD
12.40 Cracovia - Śląsk (Żelisław Żyżyński, Kamil Kosowski; reporterzy: Cezary Olbrycht, Kuba Zborowski)
16.30 Grana Niedziela: studio (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła)
16.55 Atletico Madryt - Real Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)
18.55 Sevilla - Real Sociedad (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda)
20.55 PSG - Marsylia (Rafał Dębiński, Stefan Białas)

CANAL+ Family2 HD
17.25 Tottenham - Cardiff (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
20.55 Barcelona - Almeria (Edward Durda, Maciej Murawski)

nSport HD
18.10 LM Kobiet: FC Midtjylland - WHC Vardar SCBT (Tomasz Dryła)
20.40 Milan - Juventus (Krzysztof Bandych, Filip Surma)

nc+ 36
19.00 Chicago Bulls - New York Knicks (Wojciech Michałowicz)

Poniedziałek:
CANAL+ Family HD
17.40 Podbeskidzie - Pogoń (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn; reporterzy: Filip Adamus, Adam Westfal)

Wtorek:
CANAL+ Sport HD
02.00 Houston Rockets - Miami Heat (Wojciech Michałowicz)

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE