Rozpiska komentatorów 3-9 kwietnia

cz 3 kwietnia 2014

Zachęcamy do zapoznania się z kolejną rozpiską komentatorów. Poniżej to, co przygotowaliśmy dla Was w ten weekend i nie tylko:

Czwartek:
CANAL+ Sport HD
20.45 Studio LE (Piotr Salak; gość: Maciej Murawski)
21.00 Lyon - Juventus (Krzysztof Bandych, Filip Surma)

CANAL+ Family HD
21.00 FC Porto - Sevilla (Sergiusz Ryczel, Wojciech Jagoda)

CANAL+ Family2 HD
21.00 Multiliga (Piotr Karpiński)

nSport HD
21.00 Basel - Valencia (Żelisław Żyżyński)

nc+ 36
21.00 AZ Alkmaar - Benfica (Grzegorz Kalinowski, Kamil Kosowski)

Piątek:
CANAL+ Sport HD
17.30 1na1 Extra (Cezary Olbrycht; gość: Diego Milito)
20.00 Super Piątek (Cezary Olbrycht; goście: Andrzej Zamilski, Kamil Kosowski)
20.25 Cracovia - Górnik Zabrze (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła; reporterzy: Filip Surma, Tomasz Lipiński)
03.30 Houston Rockets - Oklahoma City Thunder (Wojciech Michałowicz)

CANAL+ Family HD
17.40 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski; reporterzy: Kuba Zborowski, Adam Westfal)

CANAL+ Family2 HD
15.45 Davis Cup: Polska - Chorwacja (Tomasz Smokowski, Bartek Ignacik; reporter: Daria Kabała-Malarz)

Sobota:
CANAL+ Sport HD
06.30 GP Nowej Zelandii (Piotr Olkowicz; reporter: Michał Łopaciński)
13.30 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Piotr Karpiński)
13.40 Manchester City - Southampton (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)
15.55 Atletico Madryt - Villarreal (Piotr Laboga, Krzysztof Przytuła)
17.55 Widzew - Wisła (Adam Marchliński, Maciej Murawski; reporterzy: Adam Westfal, Cezary Olbrycht)
20.25 Lech Poznań - Jagiellonia (Marcin Rosłoń, Marcin Baszczyński; reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski)
22.30 Liga+ (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski)
01.00 Washington Wizards - Chicago Bulls (Wojciech Michałowicz)

CANAL+ Family HD
15.10 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin (Żelisław Żyżyński, Wojciech Grzyb; reporterzy: Grzegorz Milko, Michał Wodziński)
17.55 Barcelona - Betis (Filip Adamus, Wojciech Jagoda)
19.55 Sociedad - Real Madryt (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

CANAL+ Family2 HD

15.45 Davis Cup: Polska - Chorwacja (Tomasz Smokowski, Bartek Ignacik; reporter: Daria Kabała-Malarz)

nSport HD
16.55 PSG - Reims (Krzysztof Marciniak, Stefan Białas)

nc+ 36
17.55 Chievo - Hellas (Bartosz Gleń, Filip Surma)

Niedziela:
CANAL+ Sport HD
15.00 Grana Niedziela (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski)
15.25 Piast - Pogoń (Filip Surma, Wojciech Jagoda; reporterzy: Filip Adamus, Mariusz Wróblewski)
17.55 Legia - Zawisza (Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski; reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński)
20.00 Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; goście: Antoni Bugajski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski)
23.00 Sport+ (Grzegorz Kalinowski)

CANAL+ Family HD
14.25 Everton - Arsenal (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)
16.55 West Ham - Liverpool (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
18.55 Sevilla - Espanyol (Rafał Wolski, Leszek Orłowski)

CANAL+ Family2 HD
11.45 Davis Cup: Polska - Chorwacja (Tomasz Smokowski, Bartek Ignacik; reporter: Daria Kabała-Malarz)
20.55 Monaco - Nantes (Krzysztof Marciniak, Stefan Białas)

nSport HD
14.55 Fiorentina - Udinese (Adam Marchliński, Tomasz Lipiński)

nc+ 36
20.40 Parma - Napoli (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

Poniedziałek:
CANAL+ Sport HD
20.55 Tottenham - Sunderland (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

CANAL+ Family HD
17.40 Ruch - Korona (Mariusz Wróblewski, Marcin Baszczyński; reporterzy: Kuba Zborowski, Filip Adamus)

Wtorek:
CANAL+ Sport HD
20.00 Studio LM (Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski; gość: Krzysztof Przytuła)
20.40 Dortmund - Real Madryt (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski)
02.00 Miami Heat - Brooklyn Nets (Wojciech Michałowicz)

CANAL+ Family HD
20.40 Multiliga (Mariusz Wróblewski)

nSport HD
20.40 Chelsea - PSG (Rafał Dębiński, Rafał Nahorny)

Środa:
CANAL+ Sport HD
20.00 Studio LM (Żelisław Żyżyński, Krzysztof Marciniak; goście: Kazimierz Węgrzyn, Dariusz Tuzimek)
20.40 FC Bayern - Manchester United (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski)
02.00 Dallas Mavericks - San Antonio Spurs (Wojciech Michałowicz)

CANAL+ Family HD
20.40 Multiliga (Gabriel Waliszko)

nSport HD
20.40 Atletico Madryt - FC Barcelona (Piotr Laboga, Maciej Murawski)

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE