Rugby w nc+: pasjonujący finisz Pucharu Sześciu Narodów

cz 19 marca 2015

Jedną z atrakcji urodzinowego weekendu CANAL+ będą transmisje z trzech ostatnich meczów tegorocznego Pucharu Sześciu Narodów w rugby. Anglia, Irlandia i Walia stoczą korespondencyjny pojedynek o zwycięstwo w najważniejszym, cyklicznym międzynarodowym europejskim turnieju.

Najbliższa sobota będzie wyjątkowym dniem dla CANAL+, dokładnie 21 marca stacja obchodzić będzie 20. urodziny. Właśnie na tę datę zaplanowana została również ostatnia kolejka rozgrywek Pucharu Sześciu Narodów w rugby. Dopiero ona wyłoni tegorocznego triumfatora. Na antenie CANAL+ Family od 13:25 do późnych godzin wieczornych transmitowane będą 3 mecze, które dadzą odpowiedź na pytanie kto sięgnie po upragnione trofeum.

Na początek, prosto ze Stadio Olimpico w Rzymie relacjonowane będzie spotkanie Włochy – Walia. Goście nadal zachowują szanse na końcowy sukces, ale przede wszystkim potrzebują pewnej wygranej z zespołem gospodarzy, który w tym sezonie niespodziewanie pokonał Szkocję. Potem będą musieli czekać na wyniki pozostałych spotkań.

W drugim z meczów kibice zobaczą w akcji broniącą Pucharu Sześciu Narodów Irlandię. Zajmująca obecnie 2. miejsce w tabeli drużyna z Zielonej Wyspy na Murrayfield Stadium w Edynburgu postara się wygrać starcie ze Szkocją. Transmisja w CANAL+ Family rozpocznie się o 15:25.

Relacja z najważniejszego meczu soboty w CANAL+ Family wystartuje o 17:55. Na Twickenham Stadium Anglia stanie naprzeciw Francji. Gospodarze są liderem i staną przed szansą na pierwszy od 2011 roku triumf w Pucharze Sześciu Narodów.

Wydarzenia na wszystkich stadionach komentować będzie stały ekspert rugby w nc+, Robert Małolepszy.

Ostatnia kolejka Pucharu Sześciu Narodów w CANAL+ Family:

Sobota, 21 marca:
13:25 Włochy – Walia
15:25 Szkocja – Irlandia
17:55 Anglia - Francja

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE