RUSZA CANAL+ GOL. CANAL+ URUCHAMIA TRZECI KANAŁ SPORTOWY.

so 28 sierpnia 2010

W sobotę, 11 września CANAL+ wzbogaca ofertę sportową o kolejny kanał sportowy CANAL+ Gol. Nowy kanał będzie w całości poświęcony najważniejszym piłkarskim rozgrywkom ligowym na świecie. CANAL+ Gol dołącza do CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2 i sprawia, że dzięki poszerzonej ofercie kibice sportowi zobaczą aż 500 transmisji z rozgrywek rocznie.


CANAL+ GOL – 100% FUTBOLU

Inaugurowany w sobotę 11 września br. CANAL+ Gol to kanał dedykowany w całości piłce nożnej. Będzie nadawany w weekendy. Docelowo program będzie się rozpoczynać wczesnym popołudniem, a kończyć w późnych godzinach wieczornych.Na antenie nowego kanału kibice zobaczą przede wszystkim mecze czterech najlepszych piłkarskich lig świata: angielskiej Premier League, hiszpańskiej La Liga, włoskiej Serie A i francuskiej Ligue1. W CANAL+ Gol będą też prezentowane magazyny znane z anteny CANAL+ Sport. CANAL+ Gol dołącza do CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2. Dzięki niemu zwiększa się możliwość wyboru dla abonentów stacji. W sumie widzowie zobaczą w tym sezonie około 500 transmisji.„CANAL+ Gol to nasz piłkarski „strzał w okienko”. Dzięki uruchomieniu trzeciego kanału sportowego zwiększamy liczbę naszych relacji na żywo, a kibicom poszerzamy wybór transmitowanych wydarzeń. Posiadane przez nas prawa sportowe powodują, że zwykle w weekendy mamy do czynienia z aż trzema nakładającymi się na siebie wydarzeniami. Teraz to nasi widzowie sami zdecydują, które z nich chcą zobaczyć na żywo” – powiedział Jacek Okieńczyc, dyrektor ds. sportu CANAL+.JAK NAJLEPSZA PIŁKA, TO TYLKO W CANAL+

Jedynie CANAL+ pokazuje najsilniejsze ligi europejskie, które są obok polskiej Ekstraklasy filarem oferty sportowej CANAL+. Stacja pokazuje mecze ligi francuskiej oraz ma całkowitą wyłączność na rozgrywki lig angielskiej, hiszpańskiej i włoskiej. W lipcu CANAL+ podpisał nowy, ekskluzywny kontrakt na prawa do ligi włoskiej dający jej wyłączność na prezentowanie tych rozgrywek przez kolejne dwa sezony.

Widzowie CANAL+ mogą oczekiwać, że rozpoczęty niedawno sezon piłkarski przyniesie im wiele niezapomnianych emocji. Od 11 września mecze będą prezentowane w CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2 oraz CANAL+ Gol. Znaczna część spotkań z udziałem największych gwiazd światowego futbolu będzie w tym sezonie relacjonowana w technologii High Definition w CANAL+ Sport HD.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE