SPECJALNA OPRAWA GRAN DERBI W CANAL+

wt 6 grudnia 2011

W najbliższą sobotę, 10 grudnia oczy piłkarskiego świata będą zwrócone na Madryt. Naprzeciw siebie staną Real i Barcelona. Ligowy hit roku - określany jako Gran Derbi - będzie miał specjalną oprawę w CANAL+ SPORT HD, a oprócz standardowej relacji widzowie zobaczą go również w trójwymiarze na antenie CANAL+ 3D. Spotkanie w Polsce będzie prezentowane wyłącznie na antenach CANAL+. Także w ramach nowego serwisu CYFRA+ ONLINE.

Gran Derbi na żywo z Madrytu komentować będą dziennikarz CANAL+ Rafał Wolski i ekspert stacji Leszek Orłowski (tygodnik „Piłka Nożna”). Specjalne studio przed meczem, a także w przerwie oraz po jego zakończeniu poprowadzi Krzysztof Marciniak. Wśród gości znajdą się m.in. trener Jan Urban, były piłkarz i szkoleniowiec klubów hiszpańskich oraz ekspert CANAL+ Tomasz Wieszczycki. Abonenci stacji będą mogli zobaczyć spotkanie również za pośrednictwem serwisu CYFRA+ ONLINE (cyfraplus.pl/online). Ponadto, stacja zaprezentuje transmisję 3D, realizowaną z wykorzystaniem odrębnych kamer oraz komentowaną przez dziennikarza CANAL+ Piotra Labogę i kolejnego z ekspertów Krzysztofa Przytułę.

10 grudnia to wielkie święto całego piłkarskiego świata. Gran Derbi Real Madryt – FC Barcelona to klasyk ligi hiszpańskiej. Prawdziwy hit końcówki roku, w którym dwaj odwieczni rywale zmierzą się w bezpośrednim starciu. Oba kluby należą do najsłynniejszych na świecie. Co roku ich mecz ogląda ponad miliard widzów na całym świecie, a tylko wybrani – w tym widzowie CANAL+ - będą mogli zobaczyć go także w technologii 3D.

Spotkanie zapowiada się pasjonująco. Mówienie o faworytach w przypadku tej konfrontacji mija się z celem, ale w tygodniach poprzedzających ich mecz w lepszej dyspozycji znajduje się ekipa „Królewskich”. To drużyna Jose Mourinho prowadzi w tabeli La Liga i pierwszy raz od paru sezonów „Barca” musi gonić konkurenta. W przypadku wygranej Real „odskoczy” drużynie Pepa Guardioli na kilka punktów. Jeśli wygra „Barca” dystans zostanie zmniejszony i walka o mistrzostwo w zasadzie ruszy na nowo.

To będzie wielki piłkarski spektakl w CANAL+ na najwyższym poziomie sportowym i technologicznym.

GRAND DERBI W CANAL+:
CANAL+ SPORT HD
Sobota, 10 grudnia, 21:40 (jednocześnie w serwisie CYFRA+ ONLINE)
CANAL+ 3D
Sobota, 10 grudnia, 21:45

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE