SPEKTAKULARNE ZWIEŃCZENIE SEZONU POLSKIEJ LIGI W CANAL+

pn 23 kwietnia 2012

Na zakończenie rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy CANAL+ przygotowuje unikalne, efektowne przedsięwzięcie medialne. 3 i 6 maja w programie Multiliga+ w CANAL+ SPORT HD stacja zaprezentuje łączoną transmisję ze wszystkich meczów dwóch ostatnich kolejek. Równolegle w całości relacjonowane będą trzy kluczowe spotkania.

3 i 6 maja, podczas kończących sezon kolejek T-Mobile Ekstraklasy, widzowie CANAL+ będą świadkami jednego z największych przedsięwzięć medialnych w Polsce. Rozgrywkom dedykowane będą jednocześnie anteny aż czterech kanałów premium: CANAL+ HD, CANAL+ SPORT HD, CANAL+ GOL HD i CANAL+ WEEKEND HD, a 6 maja w piątym – CANAL+ 3D - równolegle transmitowany będzie mecz ligi angielskiej.


- Widzowie CANAL+ będą świadkami jednego z największych przedsięwzięć medialnych w Polsce, dzięki wykorzystaniu najwyższych standardów technicznych i merytorycznych podczas Multiligi+, czyli łączonej transmisji z wszystkich spotkań rozgrywanych na ośmiu ligowych boiskach. Mogę z dumą powiedzieć, że zespół redakcyjny i produkcyjny przygotowujący Multiligę+ plasuje nas w światowej elicie – powiedziała Beata Mońka, Prezes spółki CANAL+ Cyfrowy.


- Multiliga+ to sześć godzin bardzo dynamicznych relacji piłkarskich, gdzie sytuacja zmieniać się będzie dosłownie z minuty na minutę. W tym roku transmisję realizować będzie ponad 40 naszych dziennikarzy i ekspertów piłkarskich oraz taka sama liczba osób ekipy technicznej CANAL+. Równolegle z Multiligą+ na naszych pozostałych antenach transmitować będziemy trzy najważniejsze mecze obu kończących sezon kolejek. Krótko mówiąc, wszystkie ręce na pokład – kończymy sezon z wielkim przytupem – powiedział Tomasz Smokowski, Dyrektor ds. Sportu CANAL+, który wspólnie z Andrzejem Twarowskim będzie gospodarzem Multiligi+.


Dla abonentów CYFRY+ posiadających pakiet CANAL+ na stronie www.canalplus.pl/sport 24 kwietnia rozpocznie się konkurs, w którym nagrodą główną będzie udział w Multilidze+ razem z ekipą realizatorską stacji. Zwycięzca konkursu będzie miał szansę poznać kulisy powstawania wyjątkowego przedsięwzięcia telewizyjnego.


Multiligę+ wspierać będzie kampania reklamowa w prasie i internecie oraz promocja w social mediach – na profilach CANAL+ SPORT na Facebooku i na Twitterze.


Multiliga+ 3 i 6 maja prezentowana będzie na antenie CANAL+ SPORT HD. Rozpocznie się na godzinę przed rozpoczęciem meczów dwóch ostatnich kolejek, a skończy aż trzy godziny po ich zakończeniu. Podczas równoległej relacji z wszystkich spotkań rozgrywanych na ośmiu ligowych boiskach podgląd sytuacji na stadionach prezentowany będzie na żywo w formie mozaiki. Komentatorzy na bieżąco zrelacjonują najciekawsze akcje, a w kluczowych momentach kamery pokażą pełen obraz z boiska, na którym padnie bramka lub wydarzy się coś istotnego dla kibiców. Reporterzy CANAL+ obecni na wszystkich stadionach przeprowadzą wywiady z bohaterami meczów. Z kolei zaproszeni do studia eksperci przeanalizują zmiany w tabeli i możliwe warianty rozwoju sytuacji.


Niezależnie od prezentowanej w CANAL+ SPORT HD Multiligi+, trzy najważniejsze, decydujące o losach mistrzostwa Polski mecze relacjonowane będą w całości w CANAL+ HD, CANAL+ GOL HD i CANAL+ WEEKEND HD. Będą to pojedynki zespołów, które znajdować się będą na trzech czołowych miejscach w tabeli. Ponadto, 6 maja, jednocześnie na antenie CANAL+ 3D transmitowany będzie mecz ligi angielskiej Manchester United – Swansea. Spotkanie to (transmitowane w formacie HD) może mieć kluczowe znaczenie dla losów Mistrzostwa Anglii.
ZAKOŃCZENIE SEZONU T-MOBILE EKSTRAKLASY W CANAL+
CZWARTEK, 3 MAJA (przedostatnia kolejka)


CANAL+ SPORT HD


17:00 MULTILIGA+ - studio i łączona relacja z 8 meczów (na żywo)


CANAL+ HD


17:55 mecz nr 1 (na żywo)


CANAL+ GOL HD


17:55 mecz nr 2 (na żywo)


CANAL+ WEEKEND HD


17:55 mecz nr 3 (na żywo)NIEDZIELA, 6 MAJA (ostatnia kolejka)

CANAL+ SPORT HD


16:00 MULTILIGA+ - studio i łączona relacja z 8 meczów (na żywo)


CANAL+ HD


16:55 mecz nr 1 (na żywo)


CANAL+ GOL HD


16:55 mecz nr 2 (na żywo)


CANAL+ WEEKEND HD


16:55 mecz nr 3 (na żywo)


CANAL+ 3D


16:55 liga angielska: Manchester United – Swansea (na żywo)
(mecz emitowany w formacie 2D)

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE