SPORTOWA SOLIDARNOŚĆ – POKAZOWY MECZ DRUŻYNY CANAL+

pt 25 maja 2012

26 maja zespół redakcji sportowej CANAL+ rozegra pokazowy mecz piłkarski w Uniejowie – gminie, która wygrała licytację w charytatywnej aukcji, przeprowadzonej w grudniu ubiegłego roku na rzecz ciężko chorego, młodego zawodnika, Kuby Fabijańczyka. Reportaż z tego wydarzenia widzowie obejrzą na kanale CANAL+ SPORT w sobotę, 2 czerwca o godzinie 20:00.

W grudniu 2011 roku CANAL+ objął patronat medialny i intensywnie włączył się w akcję zbierania funduszy dla Kuby Fabijańczyka, cierpiącego na aplazję szpiku kostnego. Na licytacje CANAL+ zaoferował możliwość rozegrania meczu z drużyną redakcji sportowej, a także cenne trofea piłkarskie, zgromadzone przez stację wspólnie z pomysłodawcą i organizatorem akcji - Janem Szczęsnym, bratem słynnego bramkarza - Wojtka Szczęsnego - reprezentanta Polski na Euro 2012. Uczestnicy mogli wylicytować m.in. klubowe koszulki piłkarskie gwiazd T-Mobile Ekstraklasy i reprezentacji Polski, graczy Arsenalu Londyn oraz piłkę z autografami zawodników Realu Madryt.
- Sportowy duch CANAL+ jako stacji, ale i całego zespołu, to nie tylko realizacja transmisji i komentowanie emocjonujących rozgrywek na antenie, ale przede wszystkim prawdziwe zainteresowanie życiem całego, polskiego środowiska sportowego. Udział w różnego typu działaniach charytatywnych na rzecz sportowców, i nie tylko, jest dla nas oczywisty i naturalny. Chcemy okazać naszą solidarność z potrzebującymi i podkreślić, że sport to nie tylko rywalizacja, ale i wspieranie się w trudnych sytuacjach - mówi Tomasz Smokowski, Dyrektor ds. Sportu w CANAL+ Cyfrowy.Drużyna piłkarska CANAL+ pojedzie do Uniejowa w silnym składzie. Obok dziennikarzy stacji m.in. Andrzeja Twarowskiego, Żelisława Żyżyńskiego, Cezarego Olbrychta i Krzysztofa Marciniaka w zespole znajdą się eksperci CANAL+, a także byli piłkarze Krzysztof Przytuła, Remigiusz Jezierski, Piotr Dziewicki, Maciej Murawski i Tomasz Łapiński. Rywalem zespołu CANAL+ w pierwszej połowie spotkania będzie lokalny klub MGLKS Termy Uniejów/Ostrowsko, a w drugiej drużyna Urzędu Marszałkowskiego z Łodzi. Mecz uświetni uroczystości otwarcia Term Uniejów.
Wsparcie Kuby Fabijańczyka oraz mecz pokazowy w Uniejowie wpisują się w długofalową politykę CSR CANAL+, w ramach której prowadzone są działania budujące świadomość społecznej odpowiedzialności zarówno wśród pracowników firmy, jej klientów, jak i szeroko pojętego środowiska biznesowego spółki.


POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE